ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Przesłanie tego dnia było proste - podziel się dobrym słowem z innymi. Pozytywna energia i dobre słowo przekazywane drugiemu człowiekowi wraca z nawiązką.

Na korytarzach, na przygotowanych wcześniej tablicach, chętne osoby mogły przyczepiać własne , motywujące, "życzliwe" karteczki, lub wziąć jedną z gotowych już wiszących.

Wszyscy świetnie się bawili robiąc sobie zdjęcia w foto ramkach.

Przeprowadzony został również plebiscyt szkolny "Życzliwa koleżanka, życzliwy kolega", polegający na wybraniu jednej najżyczliwszej osoby w klasie.

Z pewnością każdy w naszej szkole starał się słowem czy gestem być bardziej życzliwym niż na co dzień.