szkoła podstawowa joanna mola

Zajęcia dodatkowe


 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE (DODATKOWE) W PUBLICZNEJ KATOLICKIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JOANNY BERETTY MOLLI W KRAKOWIE

rok szkolny 2022/2023

 

Poniedziałek

  sala

Wtorek

sala

Środa

sala

Czwartek

sala

Piątek

  sala

Sobota

07:05 – 07:50

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze ed.   matematyczna kl. 3a i 3b

Jolanta Serafin

9

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze matematyka kl. 4a i 4b

Małgorzata Madej

17

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze matematyka kl. 6a i 6b

Anna Miętka

11

Badminton kl. 4 - 8

Piotr Pancerz

sg

d

Lekkoatletyka    kl. 4-8

Aleksandra Włodarska

sg

d

Kółko turystyczno-

rowerowe

klasy 3-8

2 x w wybranych miesiącach

Aleksandra Włodarska


Koło historyczne

Poznajemy zabytki Krakowa kl. 4-8

1 x w miesiącu

Katarzyna Cupiał

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze matematyka kl. 7a i 7b

Joanna Mruk

18

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze matematyka kl. 5a i 5b

Anna Miętka

11

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze j. polski
kl. 4a i 4b

Magdalena Żyła

14

Koło Języka Angielskiego kl. 5

Marta Wojtas

20

Koło olimpijskie Literatów i Dziennikarzy       kl. 8

Magdalena Żyła

14

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze j. polski
kl. 6a i 6b

Agnieszka Krzan

15

Koło olimpijskie z fizyki kl.8, kl.7(II półrocze) kl. 7 i 8

Ewa Sobczak

25

Zajęcia uzupełniające
z j. angielskiego kl. 8

Sylwia Barska

21

Koło olimpijskie
z chemii kl. 8

Monika Szymańska

23

„Krakowska Matematyka” kl. 6

Anna Miętka

11

Koło Matematyków    kl. 4

Małgorzata Madej

25

Koło Matematyków kl. 7

Joanna Mruk

18

Zajęcia uzupełniające z języka niemieckiego dla nowych uczniów, którzy się nie uczyli wcześniej języka niemieckiego kl. 4 i 5

Katarzyna Szczęśniak

12

Zajęcia uzupełniające
z j. niemieckiego
kl. 4 i 5

Katarzyna Szczęśniak

12

Lekkoatletyka    kl. 1-3

Aleksandra Włodarska

sg

d

Twórcza pracownia - zajęcia plastyczne          kl. 1-3

Joanna Zawiła

16

Zajęcia uzupełniające
i przygotowujące   do egzaminu kl. 8

Anna Miętka

11

Koło olimpijskie z informatyki kl.8

Agata Seweryn

Koszykówka      kl. 4 – 8

Małgorzata Roman

sg

d

Koło olimpijskie z j. angielskiego kl. 7 i 8

Małgorzata Sordyl

13

„Krakowska Matematyka”    kl. 5

Joanna Mruk

18

Koło olimpijskie z matematyki – Olimpiada Matematycznych Juniorów kl. 8

Joanna Mruk

18

 13.20

- 14.05

 

 

 

6    

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze j. polski
kl. 5a i 5b

     Aleksandra Zep

 4   14

 

13:45

-

14:30

Koło teatralne Cudaczki

kl. 1-3

Kinga Mroczka

Katarzyna Tatara

st

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze ed. polonistyczna kl. 3a i 3b

Maria Druzgała

4

Zajęcia korekcyjno- wyrównawcze ed.   matematyczna kl. 2a i 2b

1    13.35 – 14.20

Katarzyna Szulc

4

Basen kl. 2

Basen kl. 4

 

Zajęcia korekcyjno-          wyrównawcze ed.      polonistyczna kl. 2a i 2b

     13.35 – 14.20

Andrzelika Wawszczyk

 4

 

Gry i zabawy sportowe

kl. 1-3

Małgorzata Roman

sgm

Zakodowani kl. 1

Katarzyna Tatara

1

Basen kl. 1

Basen kl. 3

Step Dance -

kl. 1- 4

od 13.50 – 14.35

Aleksandra Orczyk

sg

m

Mała Modnisia kl. 1- 3

kreatywne warsztaty pasmanteryjne I grupa

13.40 - 14.40 (60 min)

18

Piłka nożna - spać nie można kl. 1-3

Filip Ścieżka

sgd

Kangurki matematyczne kl. 2

Katarzyna Szulc

15

Robotyka Lego WeDo
kl. 1- 3  I grupa

13.40 – 14.40 (60 min)

KidsCraft

11

Kangurki matematyczne kl. 3

Maria Druzgała

2

Kangurki matematyczne kl. 1

Kinga Mroczka

2

 

 

Zakodowani   kl. 2

Andrzelika Wawszczyk

 

 1

Mindfullness- zabawa w spokojny umysł kl. 2-3

Aneta Majorek - Knapik

5

 

 

 

 

Szachy gr. I

Dariusz Mikrut

Klub Szachowy Dwie Wieże

11

 

 

14:40 – 15:25

Koło teatralne “Cudaczki

kl. 2-3

Kinga Mroczka

Katarzyna Tatara

st

Szachy gr. II

Dariusz Mikrut

Klub Szachowy Dwie Wieże

11

Zumba kl. 4, 5, 6, 8a

Aleksandra Orczyk

sg

m

Gimnastyka korekcyjna

kl. 1- 8

Małopolska Akademia Tańca i Rekreacji

sg

m

 

Zakodowani   kl. 3

Maria Druzgała

1

Przyroda przez zabawę
kl. 1- 3

JAKU Edukacja

12

Mała Modnisia kl. 1- 3

kreatywne warsztaty pasmanteryjne II grupa

14.40 - 15.40 (60 min)

18

Taniec towarzyski

kl. 1 - 3

Małopolska Akademia Tańca i Rekreacji

sg

m

Włóczykije, czyli palcem po mapie kl. 2-3

Maria Druzgała

13

Robotyka Lego WeDo
kl. 1- 3 II grupa

14.40 – 15.40 (60 min)

KidsCraft

 11

Tenis stołowy  kl. 1-3

Małgorzata Roman

sg
m

14:10 – 14:55

Koło Naukowe Biologów kl. 5 

Monika Szymańska

23

Koło teatralne “Na deskach szkolnej sceny” kl. 4- 8

Agnieszka Krzan

Aleksandra Zep

st

 

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego
z matematyki     kl. 8

Anna Miętka

11

 

15:00 – 15:45

Piłka nożna spać nie można kl. 4-8

Filip Ścieżka

sg

d

Siatkówka kl. 4 - 8

Piotr Pancerz

sg

d

Koło olimpijskie
z biologii

kl. 6, 7, 8

Monika Szymańska

23

Koło teatralne “Na deskach szkolnej sceny” kl. 4- 8

Agnieszka Krzan

Aleksandra Zep

st

 

 

Programowanie
od A do Z kl. 4-5

Agata Seweryn

22

Baltie 2023 - grupa zaawansowana, przygotowanie do konkursu    kl. 6-7

Agata Seweryn

22

Twórcza pracownia

kl. 4-8

Joanna Zawiła

16

„Myślenie wizualne – narysuj to” 

kl. 3 - 4

Aneta Majorek - Knapik

12

Szkolne Koło Muzyczne “Allegro” kl. 1- 8

Joanna Janas

16

Koło kaligraficzne kl. 4-8

Magdalena Żyła

14

Zajęcia uzupełniające
z języka niemieckiego dla nowych uczniów,

którzy się nie uczyli wcześniej języka niemieckiego kl. 6 i 7

Katarzyna Malina

 

Koło Naukowe Chemików kl. 7

Monika Szymańska

23

Mindfullness- zabawa w spokojny umysł
kl. 4-5

Aneta Majorek - Knapik

5

Robotyka Lego WeDo

kl. 1- 3 III grupa

15.00 – 16.00 (60 min)

KidsCraft

11

15:30 – 16:15

Gimnastyka korekcyjna

kl. 1- 8

Małopolska Akademia Tańca i Rekreacji

sgm

 

Legenda

  • zajęcia rozwijające zainteresowania/ płatne 30 zł

  • zajęcia rozwijające zainteresowania prowadzone przez organizatorów zewnętrznych/ płatne wg cennika danej firmy

  • zajęcia korekcyjno- wyrównawcze z programu MAAR/ bezpłatne dla uczniów
  • zajęcia uzupełniające i wspierające oraz koła olimpijskie/ bezpłatne dla uczniów

sgd – sala gimnastyczna duża

sgm – sala gimnastyczna mała

st – sala teatralna

 

Zajęcia dodatkowe

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało