W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ - WYNIKI KONKURSU

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY - W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ

Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy listę nagrodzonych uczniów, którzy wzięli udział w XVIII wojewódzkim konkursie wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”.
Uroczystość rozdania dyplomów i nagród odbędzie się 20 maja 2024 o godz. 11.00 w budynku SCKM przy ul. Wietora 13.

SZKOŁY PODSTAWOWE (VII – VIII KLASA)

Laureaci

II miejsce: Hanna Król (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) – 80p.
III miejsce: Zofia Noworyta (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) – 78 p.)

Wyróżnienia:

Franciszek Kania – (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) – 76 p.
Aleksandra Marnik – (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) 73 p.

Listy gratulacyjne:

Julia Libelt (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie)
Maria Madurska (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli)
Helena Kukla (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli

SZKOŁY PODSTAWOWE (KLASA V-VI)

Laureaci

I miejsce: Emilia Staśko (Szkoła Podstawowa im. Beretty Molli w Krakowie) – 77p.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!