szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


WYSTĘP KOŁA TEATRALNEGO - CUDACZKI

"Ach, co za noc!"

„Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan” - co roku Ewangelia św. Łukasza przytacza wspomnienie narodzin Jezusa Chrystusa – wydarzenia o ogromnym znaczeniu w historii ludzkości. Grudniowe święta mają wyjątkową zdolność zatrzymania na chwilę całego świata.

Radość Narodzin przeżywaliśmy w naszej szkole ponownie w czwartek 18 stycznia, a wszystko za sprawą młodych aktorów koła teatralnego „Cudaczki”. Zaprezentowali oni na scenie historię niezwykłej betlejemskiej nocy, z perspektywy różnych postaci. Przedstawienie „Ach, co za noc”, nie tylko ukazywało Boże Narodzenie, ale podkreślało, co idzie za tym wydarzeniem – niegasnąca nadzieja, dla wszystkich.

Niezwykłe połączenie wrażliwości i humoru zostało znakomicie zaprezentowane przez uczniów. Piękne kostiumy, oprawa muzyczna,a przede wszystkim gra aktorska napełniły nasze serca czystą radością i zanurzyły w prawdziwą istotę Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie ukazane zostały ponadczasowe wartości: miłość, dobroć i nadzieja.

Gratulujemy naszym artystom pięknego występu, a Wszystkim życzymy, by radość i nadzieja płynące z Narodzenia Pana nigdy nie gasły!

zdjęcia

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

     

     

    wakacje
    Do wakacji pozostało