CITIUS-ALTIUS-FORTIUS

Szybciej – Wyżej – Mocniej te słowa szczególnie w roku szkolnym 2022/2023 wzięli sobie do serca Nasze Sportowczynie i Sportowcy. Nasza Szkoła z sukcesami co roku rywalizuje w międzyszkolnych zawodach sportowych rozgrywanych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Rozgrywki te odbywają się w wielu dyscyplinach i w różnych kategoriach wiekowych zarówno dziewczynek jak i chłopców. W roku Szkolnym 2022/2023 Nasza Szkoła osiągnęła historyczny sukces ponieważ zajęła 5 pierwszych miejsc w 6 kategoriach, a były to:

I MIEJSCE KLASYFIKACJA OGÓLNA DZIEWCZYN – IGRZYSKA DZIECI (KLASY 1-6)
III MIEJSCE KLASYFIKACJA OGÓLNA CHŁOPCY – IGRZYSKA DZIECI (KLASY 1-6)
I MIEJSCE KLASYFIKACJA OGÓLNA – IGRZYSKA DZIECI (KLASY 1-6)

I MIEJSCE KLASYFIKACJA OGÓLNA DZIEWCZYN – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (KLASY 7-8)
I MIEJSCE KLASYFIKACJA OGÓLNA CHŁOPCY – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (KLASY 7-8)
I MIEJSCE KLASYFIKACJA OGÓLNA – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (KLASY 7-8)

Za zajęcie wysokich lokat Szkoła otrzymała zapierające dech puchary i bon na sprzęt sportowy o wartości 3 800 zł. Bon w pełni został przeznaczony na uzupełnienie bazy sportowej Naszej Szkoły w nowe piłki do piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej, które na pewno przyczynia się do podnoszenia sprawności fizycznej wśród naszych uczniów i zaszczepiania bakcyla do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

My nauczyciele Wychowania Fizycznego w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Absolwentom i obecnym Uczniom za profesjonalizm i pełne zaangażowanie w każde działania związane z aktywności fizyczną realizowane w „Sportowej Joannie”. Dziękujemy również Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom, Rodzicom i Opiekunom którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu.

KS, KSP, MISTRZ JOANNA OLE!!!

Dziękujemy!

Małgorzata Roman