PRAWO - RATOWNICTWO - BEZPIECZEŃSTWO

Nasza Szkoła od 4 lat bierze udział w Konkursie wiedzy z Edukacji dla Bezpieczeństwa organizowanym przez Straż Miejską w Krakowie i Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Celem konkursu o nazwie „Prawo – Ratownictwo – Bezpieczeństwo” jest m.in: poszerzenie wiedzy uczniów na temat obowiązujących przepisów prawa oraz unikania zagrożeń; popularyzacja zagadnień ochrony przeciwpożarowej i nabycie praktycznych umiejętności związanych z ratownictwem. Tegoroczna reprezentacja Naszej Szkoły w składzie Maria Madurska, Róża Brzęk i Krzysztof Szynalik podtrzymała coroczną tradycję i po wygraniu eliminacji dzielnicowych (wzięło udział aż 12 szkół) awansowała do ścisłego finału.

Finał odbywał się na Tauron Arenie i był rozegrany w formie escape room. Po bardzo ciekawej rywalizacji Nasz Szkoła zdobyła 3 miejsce.

Dziękujemy uczniom za bardzo dobre przygotowanie się do konkursu i reprezentowanie Naszej Szkoły