szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


WIELKI SUKCES NASZYCH RECYTATORÓW W ELIMINACJACH REJONOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO - PIERŚCIEŃ ŚWIĘTEJ KINGI

5 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury przy Alei 29 Listopada w Krakowie odbyły się rejonowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień świętej Kingi”. Swój artystyczny talent zaprezentowało dziewięcioro uczniów naszej szkoły. Jury wyróżniło awansem do finału konkursu dziewięciu uczestników eliminacji, w tym aż sześciu recytatorów z naszej szkoły. Awans do finału konkursu otrzymali:

w kategorii klas 1-3

Stefan Różański oraz Wojciech Pabin

w kategorii klas 4-6

Bruno Wosek oraz Julia Broś

w kategorii klas 7-8

Martyna Wojciechowska oraz Zofia Noworyta

To ogromny sukces, z którego jesteśmy niezwykle dumni! Zwycięzcy rejonowych eliminacji wezmą udział w przesłuchaniach finałowych konkursu, które odbędą się 12 grudnia w Kopalni Soli Bochnia. Trzymamy kciuki!

zdjęcia

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało