ŚWIETNY WYNIK NASZYCH SZACHISTÓW

6 listopada br. odbyły się zawody szachowe w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę. W turnieju brało udział 8 reprezentantów naszej szkoły, którzy startowali w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci (rocznik 2011 i młodsi)  i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009 i 2010).

W kategorii IMS wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Franciszek Kania zdobywając  1 miejsce i wygrywając wszystkie partie. Bardzo dobrze radził sobie również Bartłomiej Kras, który uplasował się na 6 pozycji. Uczniowie w tej kategorii drużynowo zajęli 1 miejsce.  Dziewczęta drużynowo zajęły 7 miejsce. Indywidualnie - Liliana Urbanik 12 miejsce, a Larysa Kozak 18 miejsce.

W kategorii ID najlepszy wynik indywidualnie uzyskała Izabela Topyło zajmując 4 miejsce. W tej kategorii startowała również Antonina Zając zajmując 29 miejsce. Drużynowo dziewczęta zajęły 7 miejsce. Chłopcy w tej kategorii drużynowo zdobyli 19 miejsce, indywidualnie Felix Kozak 36 miejsce, a Jakub Kras 38 miejsce.

Gratulujemy sukcesów!