Nauczyciele
     
1. barska 

Sylwia Barska

  • język angielski
  • wychowawca kl. 7a

Dyżur:wtorek 11.40-12.25

2.

maria

Maria Bednarz

  • muzyka 
  • wychowawca świetlicy

Dyżur: wtorek 11.40-12.25

3. cupial 

Katarzyna Cupiał

  • historia

Dyżur: poniedziałek 11.40-12.25

4. czosnek

Magdalena Czosnek - Golonka 

  • fizyka

Dyżur: spotkanie po indywidualnym ustaleniu z rodzicem

5. czyz 

Anna Czyż

  • język niemiecki

Dyżur: poniedziałek 11.40-12.25

6. dorecki 

Grzegorz Dorecki

  • geografia

Dyżur: poniedziałek 12.30-13.15

7. druzgala 

Maria Druzgała

  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawca kl. 1a

Dyżur: wtorek 9.45-10.30

8. basia

Barbara Fiedor

  •  język angielski

Dyżur: poniedziałek 9.45-10.30

9. gorna 

Patrycja Górna

  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawca kl. 2a

Dyżur: poniedziałek 10.45-11.30

10. akaminska 

Aleksandra Kamińska

  • wychowawca świetlicy

Dyżur:

  • wtorek 11.40-12.25
11. rafak

Rafał Kasperek

  • prefekt szkoły
  • religia

Dyżur:

  • poniedziałek 8.50-9.35

12. pkaminska 

Patrycja Katyńska

  • wychowawca świetlicy

Dyżur:

  • wtorek 11.40-12.25
13. kitta 

Piotr Kita

  • matematyka
  • wychowawca kl. 4b

Dyżur:

  • poniedziałek 9.45-10.30

14. kochanowska 

Agnieszka Kochanowska – Sabljak

  • język polski

Dyżur:

  • czwartek 10.45-11.30

15. kowqalewska 

Agnieszka Kowalewska

  • chemia

Dyżur:

  • spotkanie po indywidualnym ustaleniu z rodzem
16. ania 

Anna Łaskawiec

  • język niemiecki
  • biblioteka

Dyżur:

  • wtorek 13.25-14.10

17. aneta

Aneta Majorek – Knapik 

  • edukacja wczesnoszkolna
  • logopedia
  • wychowawca kl. 2b

Dyżur:

  • wtorek 11.40-12.25

18. kasiam 

Katarzyna Mróz

  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawca kl. 1a

Dyżur:

  • czwartek 9.45-10.30

19. basiam 

Barbara Mycek

  • przyroda
  • biologia

Dyżur:

  • czwartek 9.45-10.30

20. nowicka 

Katarzyna Nowicka

  • wychowawca świetlicy

 

21. magdalenaglodek.pl-(14595) 

Piotr Pancerz

  • wychowanie fizyczne

Dyżur:

  • środa 9.00-9.45

22. kasias 

Katarzyna Szczęśniak

  • język niemiecki
  • wychowawca kl. 4a

Dyżur:

  • poniedziałek 9.45-10.30

23. filip 

Filip Ścieżka

  • wychowywanie fizyczne

Dyżur:

  • poniedziałek 11.40-12-25

24. aga 

Agnieszka Urbaniak

  • edukacja wczesnoszkolna
  • pedagog
  • wychowawca kl. 3b

Dyżur:

  • czwartek 8.50-9.35

25. magdalenaglodek.pl-(14607) 

Tomasz Waryan

  • informatyka
  • technika

Dyżur:

  • środa 9.45-10.30

26. wawszczyk 

Andrzelika Wawszczyk

  • edukacja wczesnoszkolna
  • wychowawca kl. 3a

Dyżur:

  • środa 10.45-11.30

27. marta 

Marta Wojtas

  • język angielski
  • wychowawca kl. 5a

Dyżur:

  • piątek 8.50-9.35

28. iwona 

Iwona Wrońska – Stopa

  • plastyka

Dyżur:

  • środa 11.40-12.25

1 procent baner

dziennik elektroniczny 2

Dzwonki

almaspei logo

Szkoła wspiera

Domowe Hospicjum

dla Dzieci

„Alma Spei”

Kalendarz

Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Stołówka szkolna

obiady

Kontakt

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
im. Świętej Joanny Beretty Molli

w Krakowie

ul. Stelmachów 137

31-349 Kraków

telefony:

sekretariat - 123 576 840

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  PEDAGOG
Tel. 574 37 78 53

 

Konto:

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej
31-152 Kraków ul. Pędzichów 13

29 8589 0006 0000 0030 6610 0707

Mapa dojazdowa