ANANSY Z 7 KLASY

Chłopcy z klasy 7 zostali brązowymi medalistami Krakowskiego Wieloboju Siłowego. W dniu 10.04.2024 reprezentacja Naszej Szkoły udała się na prestiżowe zawody KWS rozgrywane w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży, kategoria Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Konkurencje składające się na wielobój sprawdzają wiele zdolności motorycznych zawodników, a wiele o tym mówi drugie rozwinięcie skrótu KWS – Kondycja, Wytrzymałość, Siła.

W tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym które promuje zdrowy styl życia wzięli udział: Stanisław Stanek, Dominik Goły, Witold Biernat i Piotr Wojewoda. Każdy z nich wniósł do drużyny unikalne umiejętności, determinację i charakter aby osiągnąć końcowy sukces.

Chłopcy już zapowiedzieli że za rok wrócą jeszcze silniejsi. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.