szkoła podstawowa joanna mola

Pracownicy


mgr Marzena Kamuda

Dyrektor szkoły
dyżur: wtorek 14.00-15.00,
czwartek 7.30-9.00

mgr Agnieszka Urbaniak

Wicedyrektor szkoły
pedagog szkolny
dyżur: poniedziałek 14.00-15.00,
wtorek 7.00-8.00

mgr Sylwia Barska

język angielski,

wychowawca kl. 8a
dyżur: wtorek 11.40-12.25

mgr Zuzanna Buchholz

wychowawca świetlicy

mgr Katarzyna Cupiał

historia,

dyżur: poniedziałek 8.50-9.35

mgr Magdalena Czosnek - Golonka

fizyka,

poniedziałek 13.20-14.05

mgr Anna Czyż

język niemiecki,

dyżur: piątek 10.45-11.30

mgr Magdalena Drożdż

wychowawca świetlicy

mgr Maria Druzgała

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 2a
dyżur: poniedziałek 9.45-10.30

mgr Barbara Fiedor

język angielski,

dyżur: piątek 10.45-11.40

mgr Grzegorz Glanas

informatyka,technika,

dyżur: wtorek 8.50-9.35

mgr Patrycja Górna

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 3a
dyżur: wtorek 8.50-9.35

mgr Anna Jarecka

muzyka,

mgr Karolina Jasek

język polski,

dyżur: piątek:

mgr Marta Jezierska

język polski,

dyżur: piątek 10.45-11.30

ks. Rafał Kapserek

religia,

prefekt szkoły
dyżur: piątek 8.50-9.35

mgr Agnieszka Kowalewska

chemia,

dyżur:poniedziałek 13.20-14.05

mgr Anna Łaskawiec

język niemiecki,

biblioteka
dyżur: środa, 9.45-10.30

mgr Małgorzata Madej

matematyka,

dyżur:poniedziałek, 8.50-9.35

mgr Aneta Majorek - Knapik

edukacja wczesnoszkolna,logopedia,

wychowawca kl. 3b
dyżur: środa, 10.45-11.30

mgr Katarzyna Mróz

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 2a
dyżur: czwartek, 8.50-9.35

mgr Iwona Muszyńska - Gałka

informatyka,technika,

dyżur: piątek 9:35-10:30

mgr Barbara Mycek

przyroda,biologia,

dyżur: poniedziałek, 10.45-11.30

mgr Katarzyna Nowicka

wychowawca świetlicy

mgr Piotr Pancerz

wychowanie fizyczne,

dyżur: piątek, 9.45-10.30

mgr Maria Potoczek

muzyka,

dyżur:wtorek, 12.30-13.15

mgr Tadeusz Stachel

geografia,

dyżur: wtorek, 10.45-11.30

mgr Aleksandra Stanisz

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 1a
dyżur: wtorek, 9.45-10.30

mgr Katarzyna Szczęśniak

język niemiecki,

wychowawca kl. 5a
dyżur: wtorek, 10.45-11.30

mgr Filip Ścieżka

wychowanie fizyczne,

dyżur: czwartek, 9.45-10.30

mgr Edyta Śliwa

język niemiecki,

wychowawca kl. 4a
dyżur: wtorek, 10.45-11.30

mgr Agnieszka Urbaniak

Wicedyrektor szkoły
pedagog szkolny
dyżur: poniedziałek 14.00-15.00,
wtorek 7.00-8.00

mgr Andrzelika Wawszczyk

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 1b
dyżur: czwartek, 10.45-11.30

mgr Beata Więczaszek

matematyka,

wychowawca kl. 7a
dyżur: czwartek, 9.45-10.30

mgr Marta Wojtas

język angielski,

wychowawca kl. 6a
dyżur: wtorek, 11.40-12.25

mgr Iwona Wrońska - Stopa

plastyka,

dyżur: środa 11.40-12.25

mgr Agnieszka Urbaniak

Wicedyrektor szkoły
pedagog szkolny
dyżur: poniedziałek 14.00-15.00,
wtorek 7.00-8.00

mgr Anna Szafrańska

pedagog szkolny

mgr Aneta Majorek - Knapik

edukacja wczesnoszkolna,logopedia,

wychowawca kl. 3b
dyżur: środa, 10.45-11.30

Magdalena Dulewicz

gimnastyka artystyczna,
taniec nowoczesny

Liliana Kalisz - Łagiewka

język hiszpański,
język włoski

Aleksandra Włodarska

lekkoatletyka

mgr Dorota Ścieżka

sekretarz

Gabriela Strojanowska

obsługa

Zofia Strojek

obsługa

Dominika Szymczyk

obsługa

Irena Szymczyk

obsługa

Tomasz Zbroja

konserwator

Nasza szkoła

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

 

przyroda z klasą