NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Zajęcia dodatkowe » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Rekrutacja » Dyżury liturgiczne

W NAJBLIŻSZYM CZASIE

  • MAR Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii - OLIMPUS
  • MAR Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody i Biologii - OLIMPUS
  • MAR Wielki czwartek
  • MAR Wielki Piątek
  • MAR Wielka Sobota

KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

SUKCES HANNY KOZAK

Nasza uczennica Hania Kozak jako jedyna z całej szkoły zakwalifikowała się do wojewódzkich zawodów w narciarstwie alpejskim. Zawody odbyły się w poniedziałek 19 marca w Kluszkowcach - ośrodek Czorszty..


KONKURS RECYTATORSKI "POEZJA KOBIET"

W dniu 15 marca 2018r. W Centrum Kultury Podgórze odbył się konkurs recytatorski „Poezja Kobiet”. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczestniczek. W przesłuchaniu wzięło udział 297 uczestników.Dwie ucz..


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W niedzielę, 18 marca pomimo zimowej aury, po mszach świętych, przed kościołem odbył się wielkanocny kiermasz świąteczny, przygotowany tradycyjnie przez Radę Rodziców naszej szkoły. Na rodziców zawsz..


WYJŚCIE NA MECZ CRACOVII

Mimo mrozu i wiatru, zaopatrzeni w najcieplejszą garderobę jaką mamy, w niedzielne popołudnie 18 marca udaliśmy się na mecz Cracovii Kraków z Sandecją Nowy Sącz. Gorąco dopingowaliśmy krakowski zespół..


PAMPERS NA ZAJĄCZKA

W ostatnim czasie Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem organizowali szlachetną akcję "Pampers na zajączka". Jej celem było zgromadzenie pampersów oraz artykułów higienicznych dla najmłodszych pacj..


OTWARCIE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W środę 14 marca, miało miejsce w naszej szkole uroczyste otwarcie biblioteki. O godz. 8.00 została przecięta szarfa i próg biblioteki przekroczyły klasy pierwsze. Tego dnia wszyscy uczniowie odwiedzi..


FILCOWANIE PISANEK

W środę, 14 marca, rodzice spotkali się w, by w miłej atmosferze wykonać piękne, filcowane pisanki. To już jest tradycja w naszej szkole – pani Katarzyna Markowicz trzeci raz zorganizowała warsztaty,..Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!
DYŻURY LITURGICZNE