NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Zajęcia dodatkowe » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Rekrutacja » Dyżury liturgiczne

W NAJBLIŻSZYM CZASIE

• MAJ Zielona Szkoła kl. 4-7
  • MAJ Wycieczka kl. 3 a na lotnisko
  • MAJ Wycieczka klas 1 do Tenczyna i Dobczyc
  • MAJ Zielona Szkoła kl. 4-7

GALA FINAŁOWA KONKURSU KRAKOWSKA MATEMATYKA 2017/2018

W dniu 16 maja 2018 odbyła się gala podsumowująca kolejną edycję konkursu Krakowska Matematyka. Tytuł Laureata uzyskał Maciej Boroń uczeń klasy Va. Gratulujemy Maćkowi i Jego Rodzicom! Gratulacje kie..

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK

W XI Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki: I Nagroda główna: Blachura Tomasz kl. 3b Kozak Hanna kl. 4a II Nagroda: Kościelnia..

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

W tegorocznym konkursie Kangur Matematyczny uczniowie naszej szkoły uzyskali: Wynik bardzo dobry: Maciej Boroń kl. 5a Łucja Markowicz kl. 3b Tomasz Blachura kl. 3b Wyróżnienie: Kategoria ..

PROCESJA Z WAWELU NA SKAŁKĘ

W niedzielę, 13 maja 2018 r. uczestniczyliśmy w tradycyjnej procesji z Wawelu na Skałkę ku czci świętego Stanisława, patrona Polski. Z dumą kroczyliśmy za sztandarem szkoły, ciesząc się z tego, że w..

DZIEŃ PATRONA W NASZEJ SZKOLE

28 kwietnia jest dniem naszej patronki, świętej Joanny Beretty Molli. W przeddzień tego święta obchodziliśmy w naszej Szkole Dzień Patrona. Uroczystość rozpoczęliśmy mszą świętą, której prze..

PRZYJĘCIE UCZNIÓW DO KLASY 7 NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli w Krakowie przyjmuje uczniów do klasy 7 na rok szkolny 2018/2019 W roku szkolnym 2018/2019 planowane jest otworzenie dwóch kl..

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RODZINNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MDK-DH "MY PET IS A MEMBER OF MY FAMILY"

Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy zajęli wysokie miejsca w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. A.Kamińskiego: III miejsc..

Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!
DYŻURY LITURGICZNE