NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

DZIEŃ SKUPIENIA PRACOWNIKÓW SZKOŁY

W sobotę, 14 października, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy naszej Szkoły spędzili wspólny dzień skupienia. Odbywał się on u naszego księdza Piotra Gąsiora, pierwszego Prefekta naszej Szkoły, obecnie - proboszcza w Zagórzu.
Zagórze powitało nas piękną, słoneczną pogodą, a gospodarz otwartym sercem.
Po Mszy Świętej i wspólnej modlitwie za dzieci, młodzież uczącą się w naszej Szkole i ich rodziny, mogliśmy przy kawie i herbacie porozmawiać i podzielić się radością z przeżywanego dnia skupienia, odetchnąć od codziennej pracy. Ksiądz Piotr ubogacił nas piękną konferencją pt. „Entuzjazm Joanny Beretty Molli”, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
Po obiedzie i spacerze wróciliśmy do Krakowa pełni sił i nowej energii, by z entuzjazmem dzielić się wspólnymi talentami. Dla wszystkich uczniów przywieźliśmy pozdrowienia od księdza Piotra i zapewnienie o tym, że pamięta i modli się w intencji naszej Szkoły.
Zapraszamy do oglądnięcia foto relacji. To nasi uśmiechnięci nauczyciele - jak w rodzinnym domu u świętej Joasi :).

Dziękujemy księdzu Rafałowi za zorganizowanie tego pięknego dnia. ~XPani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!