DO BETLEJEM POSPIESZAJCIE

W ostatnim dniu przed Świętami mogliśmy obejrzeć przedstawienie jasełkowe przygotowane przez młodszą grupę teatralną „Cudaczki” - pt. „Do Betlejem pospieszajcie” . Nie zabrakło w nim Świętej Rodziny, pasterzy, aniołów i mędrców ze Wschodu. Pojawiły się nieoczekiwanie bajkowe postacie – przybyła do Betlejem Wróżka, Kopciuszek, Dziewczynka z zapałkami, Jaś i Małgosia, Smerfetka, sierotka Marysia, Calineczka, Pszczółka Maja, Królowa Śniegu … Odnalazły drogę do betlejemskiej stajenki dzieci z Krakowa. Podczas przedstawienia zaszczycił nas swoją obecnością Ksiądz Proboszcz - Kazimierz Kijas, który prosił , abyśmy nie zapominali, kto jest najważniejszy podczas tych Świąt i złożył wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom i rodzicom życzenia. Do życzeń dołączyła się Dyrekcja Szkoły i przedstawiciele Szkolnego Samorządu.

Więcej zdjęć w naszej galerii :)