Gwiazdka dla starszego i chorego zwierzaka -podsumowanie akcji

„Ten, kto niczego nie odda, niczego też nie otrzyma.” – Autor nieznany, „Kwiatki Świętego Franciszka z Asyżu”

Charytatywna akcja świąteczna „Gwiazdka dla starszego i chorego zwierzaka” organizowana przez Świetlicę szkolną dobiegła końca. Zebrane dary zostały już dostarczone do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, mieszczącego się przy ul. Rybnej 3 w Krakowie.

W imieniu Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z całego serca dziękujemy za udział w akcji i ogrom darów, które Państwo ofiarowali.

Najbardziej zaangażowaną w zbiórkę klasą okazała się 3B. Gratulujemy i obiecujemy, że nagroda w postaci wycieczki przyrodniczej na terenie Krakowa odbędzie się na wiosnę lub wczesnym latem, kiedy pogoda będzie słoneczna i przyjemna.

Każdy zaangażowany w akcję uczeń otrzymał +1 punkt do zachowania, a klasy mogą cieszyć się dyplomami, które przypominają o pięknym, dokonanym przez Nas wszystkich, dziele pomocy potrzebującym zwierzętom.

Udowodniliśmy, że za przykładem Świętego Franciszka z Asyżu, potrafimy otworzyć serca również dla maluczkich bożych stworzeń, niemających swojego głosu, by o pomoc prosić.