szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Gala sportu młodzieżowego - Kraków

25 września na obiektach międzyszkolnego ośrodka sportowego Kraków "Wschód " odbyła się coroczna gala sportu młodzieżowego. Wydarzenie to było podsumowaniem zmagań młodych sportowców w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży rywalizujących ze sobą w zawodach sportowych w roku szkolnym 2019/2020.

Zmagania zawodników zakończyły się przedwcześnie, nie przeszkodziło to jednak uczniom naszej szkoły w zajęciu wysokich lokat w klasyfikacjach ogólnych Igrzysk Dzieci (kl. 4-6) i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl.7-8). Reprezentacja szkoły w składzie : Radosław Brunowski, Hanna Kozak i Hanna Piłat odebrała puchary i nagrody za zajęcie:

  • 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej chłopców- Igrzyska Dzieci
  • 4 miejsce w klasyfikacji generalnej- Igrzyska Dzieci
  • 4 miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców- Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mamy nadzieję, że w obecnym roku szkolnym nasi młodzi sportowcy również będą godnie reprezentować nasza szkole na arenie sportowej. Zachęcamy do licznego udziału w zawodach szkolnym i między szkolnych.

KS KSP MISTRZ JOANNA OLE!

 

 

 

 

 

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało