szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


SZKOLNE ZAWODY NARCIARSKO SNOWBOARDOWE


3 marca 2020 roku po raz piąty zostały rozegrane Szkolne Zawody Narciarsko – Snowboardowe. Na starcie stawiło się 74 zawodniczek i zawodników, którzy bez względu na zajęte miejsce zostali nagrodzeni drobną nagrodą w postaci rzepy narciarskiej z logiem naszej szkoły. Zawody rozegrane zostały na stoku Kompleks Beskid w Spytkowicach z profesjonalnym pomiarem czasu przy użyciu najnowszej technologii.

Uczniowie Naszej Szkoły rywalizowali w następujących kategoriach: Dziewczyny Klasy 1-3, Chłopcy Klasy 1-3, Dziewczyny Klasy 4-6, Chłopcy Klasy 4-6, Chłopcy Klasy 7-8, Snowboard Chłopcy. A oto najlepsza piątka poszczególnych kategorii.

DZIEWCZYNY KLASY 1-3
1.LILIANNA MALOTA
2.JOANNA LANY
3.ERYKA KASPRZYK
4.POLA SKWIRTNIAŃSKA
5.AMELIA TARKO

CHŁOPCY KLASY 1-3
1.JAN KRONENBERG
2.PIOTR KOŚCIELNIAK
3.MAKSYMILIAN SERWATKA
4.TOMASZ BARWIŃSKI
5.JAN BRZĘK

DZIEWCZYNY KLASY 4-6
1.ZOFIA OLSZYŃSKA
2.HANNA KOZAK
3.HANNA PIŁAT
4.WIKTORIA OSMENDA
5.MARIA SYC

CHŁOPCY KLASY 4-6
1.TOMASZ BLACHURA
2.ADAM PIESTRZYŃSKI

3.WIKTOR MROWCA
4.MICHAŁ KOWALIK
5.FRANCISZEK BIERNAT

CHŁOPCY KLASY 7-8
1.MIKOŁAJ BUCZEK
2.JĘDRZEJ KUBSIK
3.MATEUSZ TARANEK
4.JAN MAZURKIEWICZ
5.LEON JÓŹKIEWICZ

SNOWBOARD
1.STANISŁAW PAWELEC
2.WIKTOR GŁODEK
3.MICHAŁ PIETRUSZEWSKI
4.PIOTR KULA
5.TOMASZ WOLSKI

Dziękujemy rodzicom którzy pomogli nam w organizacji zawodów: Pani Iwonie Kubsik, Pani Annie Jagielskiej, Pani Katarzynie Mrowcy i Emilli Kasprzyk za profesjonalną fotorelację, Panu Piotrowi Malocie, Panu Tomaszowi Kościelniakowi, Panu Pawłowi Skwirtniańskiemu. Podziękowania składamy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Zapraszamy do galerii :)

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.
Filip Ścieżka i Piotr Pancerz

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

przyroda z klasą