SZKOLNE ZAWODY NARCIARSKO SNOWBOARDOWE

3 marca 2020 roku po raz piąty zostały rozegrane Szkolne Zawody Narciarsko – Snowboardowe. Na starcie stawiło się 74 zawodniczek i zawodników, którzy bez względu na zajęte miejsce zostali nagrodzeni drobną nagrodą w postaci rzepy narciarskiej z logiem naszej szkoły. Zawody rozegrane zostały na stoku Kompleks Beskid w Spytkowicach z profesjonalnym pomiarem czasu przy użyciu najnowszej technologii.

Uczniowie Naszej Szkoły rywalizowali w następujących kategoriach: Dziewczyny Klasy 1-3, Chłopcy Klasy 1-3, Dziewczyny Klasy 4-6, Chłopcy Klasy 4-6, Chłopcy Klasy 7-8, Snowboard Chłopcy. A oto najlepsza piątka poszczególnych kategorii.

DZIEWCZYNY KLASY 1-3

3.MICHAŁ PIETRUSZEWSKI
4.PIOTR KULA
5.TOMASZ WOLSKI

Dziękujemy rodzicom którzy pomogli nam w organizacji zawodów: Pani Iwonie Kubsik, Pani Annie Jagielskiej, Pani Katarzynie Mrowcy i Emilli Kasprzyk za profesjonalną fotorelację, Panu Piotrowi Malocie, Panu Tomaszowi Kościelniakowi, Panu Pawłowi Skwirtniańskiemu. Podziękowania składamy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Zapraszamy do galerii :)

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.
Filip Ścieżka i Piotr Pancerz