szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


eliminacje rejonowe w krakowskim konkursie recytatorskim

W Dworku Białoprądnickim 17 lutego odbył się rejonowy etap Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowało w nim sześć uczennic - Antonina Zając, Róża Brzęk, Aleksandra Marnik, Maja Bator, Weronika Studnicka oraz Martyna Dębowska. Zaprezentowały się one w wybranych przez siebie wierszach oraz fragmentach prozy na naprawdę wysokim poziomie. Z wielką radością oznajmiamy, że Martyna Dębowska oraz Weronika Studnicka zostały wyróżnione przez jury konkursowe, a pierwsze miejsce zajęła Maja Bator. Tym samym została ona reprezentantką naszej szkoły w etapie finałowym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom. 

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

przyroda z klasą