Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W dniu 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystości oprócz uczniów udział wzięli nauczyciele oraz licznie zgromadzeni rodzice. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą celebrowaną przez ks. Rafała Kasperka. Po mszy świętej nastąpiło przekazanie sztandaru przez uczniów kończących szkołę młodszym kolegom oraz ślubowanie. Następnie Pani Dyrektor Marzena Kamuda przywitała wszystkich zgromadzonych. W swoim wystąpieniu podziękowała za całoroczną pracę i trud oraz podsumowała najważniejsze działania w minionym roku szkolnym. Kolejnym punktem programu było wręczenie przez Panią Dyrektor, wraz z wychowawcą klasy VIII Panią Sylwią Barską, świadectw uczniom klas VIII oraz listów gratulacyjnych rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce. Był to dla wszystkich bardzo wzruszający moment, gdyż są to pierwsi Absolwenci naszej szkoły. Następnie wychowawcy klas odczytali nazwiska uczniów, którzy zostali wpisani do Złotej Księgi oraz uczniów, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem. Wręczono również Konwalie św. Joanny. W tym roku otrzymali je: Hanna Danielak, Stanisław Pawelec, Szymon Dziewoński i Michał Gorzkowicz. W dalszej części Pani Dyrektor skierowała słowa uznania do rodziców, którzy przez cały rok bezinteresownie działali na rzecz szkoły, dziękując im za okazane wsparcie i zaangażowanie. Po zakończeniu części oficjalnej w kościele wszyscy udali się do sali teatralnej. Uczniowie klas VIII przygotowali część artystyczną, która rozbawiła wszystkich do łez. Następnie absolwenci podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za przekazaną im wiedzę, za wychowanie i okazałe im serce. Dyrekcja życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, a absolwentom sukcesów na nowej ścieżce życia. Po części artystycznej Wychowawcy wraz z uczniami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw i pożegnanie.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom jak i rodzicom niezapomnianych wakacji i wspaniałego, bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy do galerii zdjęć :)