Z WIZYTĄ W KAWIARNI -PSIA KAWKA

25.01.2024r. dziesięcioro uczniów klasy 3b wraz z wychowawcą świetlicy, otworzyło w sali nr. 7 kawiarnie o nazwie „PSIA KAWKA”. Szkolne ławki zamieniły się w kawiarniane stoliki. W całej szkole pachniało ciastami, goframi oraz parzoną kawą i herbatą. W progu kawiarni czekali już uczniowie, którzy z pełnym zaangażowaniem pełnili role kelnerów. Poziom przygotowania tej inicjatywny, przerósł wszystkich zaproszonych gości. Do kawiarni, prócz Dyrekcji i nauczycieli, zaproszeni zostali również uczniowie z pozostałych grup świetlicowych wraz z wychowawcami. Menu było bardzo bogate i wszyscy zachwalali przysmaki. Zebrane datki, w wysokości 157 zł, dzieci postanowiły przekazać na jedno z krakowskich schronisk dla zwierząt. Gratulujemy naszym uczniom z klasy 3b pomysłowości i serca, które włożyli w ten pomysł i jego realizację.