GOŚCINNY WYSTĘP SZKOLNEGO KOŁA TEATRALNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 119 W KRAKOWIE

25 stycznia członkowie szkolnego koła teatralnego udali się do Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, by przed swoimi rówieśnikami odegrać spektakl „Quo vadis”. Przedsięwzięcie to było dla naszych aktorów wielką przyjemnością, ale też sporym wyzwaniem. Wyposażeni w rekwizyty, stroje, dekoracje i dobre humory pojawiliśmy się na miejscu już wcześnie rano. „Zbudowaliśmy” scenę i rozpoczęliśmy próby, a o 9.50 odegraliśmy pierwszy spektakl. Został przyjęty z wielkim entuzjazmem i nagrodzony gromkimi brawami, co dodało nam sił przed kolejnym występem. Po odegraniu dwóch spektakli i  wysłuchaniu pozytywnych recenzji publiczności w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Doświadczenie gry przed nieznaną publicznością i w nowym miejscu z pewnością zaprocentuje przy pracach nad kolejnym spektaklem, na który już teraz serdecznie zapraszamy!