ZAJĘCIA POZALEKCYJNE (DODATKOWE) W PUBLICZNEJ KATOLICKIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JOANNY BERETTY MOLLI W KRAKOWIE rok szkolny 2023/2024 |
|||||||||||
|
Poniedziałek |
sala |
Wtorek |
sala |
Środa |
sala |
Czwartek |
sala |
Piątek |
sala |
Sobota |
07:00 – 07:45 |
Zajęcia uzupełniające z j. angielskiego do E8 kl. 8
Sylwia Barska |
21 |
Koło Naukowe Biologów kl. 5 - 8
Dominika Moskal |
23 |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne dla kl. 7
Anna Miętka |
11 |
Koło olimpijskie z języka angielskiego kl. 7 - 8
Małgorzata Sordyl
|
13 |
Lekkoatletyka kl. 4-8
Aleksandra Włodarska |
ds
|
Koło historyczne Poznajemy zabytki Krakowa kl. 4-8 1 x w miesiącu
Katarzyna Cupiał, Katarzyna Szczęśniak |
Zajęcia uzupełniające z matematyki kl. 5
Joanna Mruk |
18 |
„Krakowska Matematyka”
Joanna Mruk |
18 |
Zajęcia z matematyki przygotowujące do E8
Joanna Mruk |
18 |
Koszykówka kl. 4 – 8
Małgorzata Roman
|
ds |
Koło olimpijskie z fizyki – zajęcia rozwijające dla kl. 7 - 8
Renata Puchała |
25 |
||
Zajęcia uzupełniające z j. polskiego dla kl. 7
Agnieszka Krzan |
15 |
Zajęcia uzupełniające z j. polskiego kl. 5a i 5b
Magdalena Żyła |
14 |
Zajęcia uzupełniające
Małgorzata Sordyl |
13 |
Koło Matematyków – zajęcia rozwijające kl. 8
Joanna Mruk |
18 |
„Krakowska Matematyka” kl. 6 – przygotowanie do konkursu
Anna Miętka |
11 |
||
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne kl. 4
Anna Miętka |
11 |
|
|
Zajęcia uzupełniające z j. polskiego kl. 6
Paulina Boczar |
16 |
Zajęcia uzupełniające
Katarzyna Szczęśniak |
12 |
Koło olimpijskie historyczne – przygotowanie do konkursów Katarzyna Cupiał |
17 |
||
Lekkoatletyka kl. 1-3
Aleksandra Włodarska |
ds
|
|
|
Koło olimpijskie z chemii kl. 7 – 8
Katarzyna Załuska |
23 |
Zajęcia uzupełniające
Anna Miętka |
11 |
Zajęcia z j. polskiego przygotowujące do E8 – kl. 8
Paulina Boczar |
16 |
||
|
|
|
|
|
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl. 8
Ewelina Drozdowska |
26 |
|
|
Zajęcia uzupełniające
Joanna Mruk |
18 |
|
|
|||||||||||
12.40 - 13.25 |
|
|
|
|
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze ed. matematyczna kl. 2
Kinga Mroczka |
6 18 |
Zakodowani kl. 1
Andrzelika Wawszczyk
|
11 1 |
|
4 |
|
13:45 - 14:30 |
Koło teatralne Cudaczki kl. 2-3 (90 min) Kinga Mroczka Katarzyna Tatara |
st |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze ed. polonistyczna kl. 2
Katarzyna Tatara |
11 |
Basen kl. 2 Basen kl. 3 i 6 (odrębne godziny) |
|
Basen kl. 1 Basen kl. 4 i 5 (odrębne godziny) |
|
Gry i zabawy ruchowe Małgorzata Roman |
ms |
|
Plastyczne szaleństwo Wioleta Najduchowska - Zawalonka |
15 |
Kangurki matematyczne kl. 1
Andrzelika Wawszczyk |
19 |
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne 13.35 - 14.20 Andrzelika Wawszczyk |
26 |
Kangurki matematyczne kl. 2
Kinga Mroczka |
11 |
Piłka nożna kl. 1 – 3
Piotr Pancerz |
ds |
||
Piłka ręczna kl. 1-3
Małgorzata Roman |
ds |
Klub małego odkrywcy kl. 1-3
Nina Siry |
25 |
|
|
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze ed. polonistyczna kl. 3a i 3b 13.35 - 14.20 Andrzelika Wawszczyk |
4 |
Mała Modnisia kl. 1- 3 kreatywne warsztaty pasmanteryjne I grupa 13.40 - 14.40 (60 min) |
13 |
||
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze ed. matematyczna kl. 3
Maria Druzgała |
21 |
Szachy gr. I
|
18 |
|
|
Koszykówka k. 1-3
Małgorzata Roman |
ds |
|
|
||
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne kl. 4 13.30 – 14.15 Agnieszka Urbaniak |
26 |
|
|
|
|
Step dance kl. 1-4 zajęcia taneczne
Aleksandra Orczyk |
ms |
|
|
||
14:40 – 15:25
|
Zakodowani kl. 3
Maria Druzgała |
1 |
Szachy gr. II
Klub Szachowy Dwie Wieże |
18 |
|
|
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
Kinga Mroczka |
26/ |
Schola
Maria Potoczek |
15 |
|
Koło teatralne “Cudaczki kl. 2-3 (90 min) 13.45 – 15.15 Kinga Mroczka Katarzyna Tatara |
st |
Zakodowani kl. 2
Katarzyna Tatara |
1 |
|
|
Gry i zabawy ruchowe z elementami gier zespołowych kl. 1-3 – II grupa Małgorzata Roman |
ds |
Mała Modnisia kl. 1- 3 kreatywne warsztaty pasmanteryjne I grupa 14.45 - 15.45 (60 min)
|
15 |
||
Taniec towarzyski i taniec nowoczesny kl. 1 - 4 Małopolska Akademia Tańca i Rekreacji |
ms |
Tenis stołowy kl. 1-3
Małgorzata Roman |
ms |
|
|
|
|
Gimnastyka korekcyjna kl. 1- 8 14.45 - 15.30 Małopolska Akademia Tańca i Rekreacji Gr. 1 |
ms |
||
|
|
Klub małego odkrywcy gr. 2 kl. 1 - 3
Nina Siry |
25 |
|
|
|
|
|
|
||
14:10 – 14:55 |
|
|
Zajęcia uzupełniające z j. polskiego kl. 4
Magdalena Żyła |
14 |
Twórcza pracownia kl. 4- 6
Joanna Zawiła |
16 |
Koło teatralne “Na deskach szkolnej sceny” kl. 4- 8 14.15 – 15.45 Agnieszka Krzan Paulina Boczar |
st |
|
|
|
|
|
Zajęcia uzupełniające
Anna Miętka |
17 |
|
|
Twórcza pracownia kl. 1- 3
Joanna Zawiła |
16 |
|
|
||
|
|
|
|
|
|
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl. 7
Ewelina Drozdowska |
26/ |
|
|
||
15:10– 15.55
|
Siatkówka kl. 4 - 8
Piotr Pancerz |
ds |
Programujemy z czarodziejem Baltie
Agata Seweryn |
22 |
Zajęcia uzupełniające
Katarzyna Załuska |
23 |
Koło teatralne “Na deskach szkolnej sceny” kl. 4- 8 14.15 – 15.45 Agnieszka Krzan Paulina Boczar |
st |
„Być jak Ignacy” - koło Naukowe Chemików
Katarzyna Załuska |
23 |
|
Przygoda z robotem Thymio i Scratchem
Agata Seweryn |
22 |
Zajęcia uzupełniające
Katarzyna Malina |
16 |
|
|
|
|
|
|
||
Koło olimpijskie z j. niemieckiego kl. 7 – 8
Anna Łaskawiec |
12 |
Badminton kl. 4 – 8
Piotr Pancerz |
ds |
|
|
|
|
|
|
||
|
|
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne 15.15 – 16.00 Andrzelika Wawszczyk |
26 |
|
|
|
|
|
|
||
17.00 – 18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zajęcia sportowe ogólnorozwojowe z gimnastyką kl. 1-3 |
ms |
Zajęcia dodatkowe
W najbliższym czasie