Zaśpiewaj dla Niepodległej

We wtorek, 15 listopada 2022 r. w naszej szkole rozbrzmiewały pieśni patriotyczne. To wszystko za przyczyną zorganizowanego konkursu pieśni patriotycznej „Zaśpiewaj dla Niepodległej”. Pragnąc przedłużyć piękną tradycję, po raz kolejny nasi uczniowie sięgnęli po najpiękniejsze utwory, przypominające nam kulturę i historię Polski. Radością napawa ilość uczestników, którzy wzięli udział w konkursie oraz zachowanie powagi w podejmowanym temacie. Był to właściwie piękny koncert, który radował serce i wzruszał jednocześnie. Ubogaciły go swoimi występami wszystkie klasy I-III. Wielkim wyzwaniem okazało się wybranie tych najlepszych, wśród uczestników. Wszystkim nagrodzonym, jak i każdemu, kto podjął się tego wyzwania i wziął udział w konkursie, serdecznie gratulujemy!