Wicemistrzynie Krakowa w piłce ręcznej

Dziewczęta naszej szkoły WICEMISTRZYNIAMI  Krakowa w piłce ręcznej.

Na początku października podczas eliminacji Międzyszkolnych Zawodów Piłki Ręcznej dziewcząt /rocznika 2010 i młodsze/ startowało 12 drużyn. Dziewczęta naszej szkoły dzielnie stawiały czoła rywalkom , dzięki grze na wysokim poziomie awansowały do finału.

21 października odbył się FINAŁ  rozgrywek, w którym spotkały się cztery najmocniejsze  szkoły z Krakowa. Dziewczęta naszej szkoły w składzie :

1. Bałos Lena 7b

2. Krupa Natalia 7b

3. Błachut Olga 7b

4. Błachut Martyna 7b

5. Orlando Magdalena 7b

6. Kamoń Aleksandra 6a

7. Lasiewicz Weronika 6a

8. Żarna Milena 6a

9. Nowak Gabriela 6b

10. Tarko Amelia 5a

rozegrały bardzo wymagające mecze, walcząc o każdą piłkę, o każda bramkę, nie dając rywalkom szans. Nasze szczypiornistki uległy jedynie zawodniczkom ze Szkoły Sportowej nr 91.

Każda z dziewcząt otrzymała srebrny medal, do szkoły przywiozły również puchar i pamiątkowy dyplom.

Wielkie podziękowanie dla dziewcząt

za ogrom ciężkiej pracy i wspaniałą grę

w duchu fair play.