Krakowska Matematyka 2021/2022

I miejsce dla Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Joanny Beretty Molli w Krakowie w konkursie "Krakowska Matematyka 2021/2022"

21 czerwca 2022r. w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie odbyło się podsumowanie konkursu Krakowska Matematyka, na które zostali zaproszeni Piotr Wojewoda z klasy 5b, Wojciech Brunowski , Szymon Cieraszewski , Bartłomiej Kras z klasy 6a ,Stanisław Zawadzki z klasy 6b oraz pani Anna Miętka. Dzięki wiedzy, zaangażowaniu, rozwijaniu swoich umiejętności logicznego myślenia, a także ogromnej pracy wyżej wspomnianych Uczniów nasza szkoła otrzymała I miejsce w konkursie „Krakowska Matematyka 2021/2022”.

Gratulujemy Uczniom i ich opiekunom, Pani Annie Miętce oraz Pani Joannie Mruk, ogromnego sukcesu !

WAKACJE