ZIELONA SZKOŁA KLAS II i III - DZIEŃ 3

Nawet się nie obejrzeliśmy, a już rozpoczął się trzeci dzień naszej zielonej przygody. Główną atrakcją tego dnia, która wywołała euforię zarówno u dziewczynek jak i chłopców, był spływ rzeką Poprad. Siedząc wygodnie w pontonie, mogliśmy podziwiać 2 kraje równocześnie – Polskę i Słowację. Rzeka okazała się być bardzo przyjazną, tym bardziej w tak sprzyjającej aurze. Zgodnie z naszymi wyborami ,część z nas bawiła się dzisiaj w parku linowym, a pozostali zamienili się w laserowych wojowników w trakcie gry paintball. Nasze Panie nie zapomniały o dzisiejszym święcie, dlatego Dzień Dziecka zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i tańcami. To był Dzień Trzeci – który upłynął wśród szumu fal i trzasku ognia.

WAKACJE