ZIELONA SZKOŁA KLAS II i III -DZIEŃ 2

Tego dnia nie potrzebne nam były budziki. Mimo, że Panie było gotowe na zaskakujące pobudki, to my zaskoczyliśmy je naszą gotowością, zanim zapukały do drzwi. Po smacznym śniadaniu i po pozytywnie zaopiniowanej kontroli czystości, ubrani w wygodne stroje rozpoczęliśmy olimpiadę sportową. Na zielonym terenie wokół ośrodka, czekało na nas wiele konkurencji. Zadbaliśmy o naszą kondycję, a śmiechu było przy tym co nie miara. Po południu udaliśmy się do centrum Muszyny, gdzie wzięliśmy udział w grze miejskiej. Rozwiązując zadania poznawaliśmy atrakcje miasta. Na ochłodę emocji zjedliśmy pyszne lody. Następne udaliśmy się w wyjątkowe miejsce – Ogród Zmysłów. Na zakończenie dnia czekał nas wieczór gier i zabaw na świeżym powietrzu. To był dzień drugi – pełen zdrowej rywalizacji i korzystania z pięknej, słonecznej pogody.

WAKACJE