szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


SZKOŁA DO HYMNU

Do tegorocznej ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”,  z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przystąpiła również nasza szkoła.
W bardzo podniosłej atmosferze cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej w obecności pocztu sztandarowego szkoły, o godz. 11:11 odśpiewać uroczyście i prosto z serca hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego”. Akompaniował nam kwartet smyczkowy, składający się z nauczycieli i uczennic naszej szkoły. Następnie ks. Grzegorz poprowadził modlitwę za naszą ojczyznę, dziękując, że żyjemy w wolnej i niepodległej Polsce, jednocześnie prosząc, by nasz kraj cieszył się pokojem i wolnością. Ta wyjątkowa chwila zapewne zostanie z nami na długo.

film

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało