szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


MUZYCZNY SUKCES AGNIESZKI, LILIANY, MATYLDY I MARTYNY

Mamy zaszczyt poinformować, że nasze uczennice Agnieszka Dzierwa, Matylda Wojciechowska z klasy 6b oraz Liliana Urbanik i Martyna Wojciechowska z klasy 8b zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej „Zaśpiewaj i Ty Niepodległej. Filmowa piosenka o Polsce pamięta” zorganizowanego przez Wojewodę Małopolskiego i Kopalnię Soli w Wieliczce, a którego partnerami byli Kuratorium Oświaty w Krakowie i Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce.

Kapituła konkursu wybrała spośród 185 zgłoszeń - 17 laureatów oraz przyznała 9 wyróżnień. Dziewczęta zajęły III miejsce w kategorii zespół wokalny kl. 5 – 8 wykonując utwór pt. „Miejcie nadzieję”, który miały okazję zaprezentować 08.11.2023 r. podczas Gali Finałowej konkursu w Kopalni Soli w Wieliczce.

Dziewczęta podjęły się trudnego wyzwania, włożyły ogrom pracy i emocji w przygotowanie występu, przy cudownym wsparciu Ich rodzin. Naszym utalentowanym Uczennicom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Ich kolejne muzyczne sukcesy.

Zapraszamy do wysłuchania utworu pt. „Miejcie nadzieję” w wykonaniu Agnieszki, Liliany, Matyldy i Martyny oraz zapoznania się z fotorelacją.

galeria

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało