szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Misjonarz kombonianin odwiedził naszą szkołę

3 listopada naszą szkołę odwiedził nietypowy gość - o. René Agbonou, który pochodzi z zachodniej części Afryki, Togo.  Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie. W czasie spotkania, które odbyło się w kościele  misjonarz opowiadał o codziennym życiu mieszkańców swojej ojczyzny. Mówił nam między innymi o językach urzędowych i w jaki sposób w Togo nadawane są imiona dzieciom.

Nasz gość ubogacił swoje spotkanie także wspólnym śpiewem i tańcem oraz na zakończenie rozdał uczniom pamiątkowe różańce.  Z pewnością ta niezwykła lekcja dotycząca działalności misyjnej na długo zapadnie w pamięci uczniów naszej szkoły.

zdjęcia

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało