Najnowsze sukcesy

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2016 / 2017

 

Konkurs z języka angielskiego "Edi Panda"

wyróżnienie - Maciej Fila kl. 4s

 

Konkurs z języka angielskigo "Englisch Ace"

wyróżnienie - - Maciej Boroń, kl. 4s

wyróżnienie - Maciej Fila kl.4s

 

Konkurs z języka angielskigo "Fox"

wyróżnienie - Maciej Fila, kl.4s

wyróżnienie - Zuzanna Nowak, kl.3s

 

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

IV miejsce - Wojciech Brunowski, kl. 1s

IV miejsce - Zofia Pac, kl. 2t

V miejsce - Tomasz Blachura, kl. 2t

V miejsce - Wiktoria Osmenda, kl. 3s

 

Konkurs Max Matematyczny

wynik bardzo dobry - Maciej Sitarski, kl. 2t

wynik bardzo dobry - Mateusz Maszczyński, kl. 4s

wynik dobry - Tomasz Blachura, kl. 2t

wynik dobry - Jan Łapka, kl. 2t

wynik dobry - Franciszek Herezy, kl.3s

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"

nagroda główna - Tomasz Blachura, kl. 2t

nagroda główna - Łucja Markowicz, kl. 2t  

nagrody:

Kornelia Mielniczek, kl. 2s

Franciszek Biernat, kl. 2t

Zofia Pac, kl. 2t

Michał Kowalik, kl.2s

wyróżnienia:

Iga Kucharzyk, kl.1s

Wojciech Brunowski, kl.1s

Emil Dziubiński, kl.1t

Adam Piestrzyński, kl.1t

Stanisław Zawadzki, kl.1t

Mikołaj Głuszak, kl. 2s

Zuzanna Majda, kl. 2s

Kacper Matyjasik, kl. 2t

Maja Młynarczyk, kl. 2s

Kamila Urbanik, kl. 3s

Marek Zawisza, kl. 3s

Julia Mycek, kl. 4s

 

 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Święta Joanna"

I miejsce - Mikołaj Głuszak, kl. 2s

II miejcse - Martyna Wojciechowska, kl. 1s

II miejsce- Antonina Pocięgiel, kl. 3s

III miejsce - Olga Błachut, kl. 2s

III miejsce - Julia Mycek, kl.4s

wyróżnienia:

Natalia Kos, kl. 2t

Zuzanna Malota, kl. 2s

Veronik Woźnicka kl. 3s

Magdalena Orlando - kl. 1t

Dominika Deka, kl.3s

 

 

 Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do świętej Joanny Beretty Molli"

II miejsce - Kinga Rogóż, kl. 3s

II miejsce - Maria Leśniak, kl. 3s

wyróżnienie - Anna Hetnał, kl. 3s

wyróżnienie - Wiktora Osmenda, kl. 3s

wyróżnienie - Jan Sokół, kl. 4s

wyróżnienie - Aleksznra Brzostowska

wyróżnienie - Kamila Urbanik, kl. 3s

 

Międzynarodowy Konkurs "Matematyczny Kangur"

wynik bardzo dobry:

Tomasz Blachura, kl.2t

Bartosz Gołda, kl.27

Zofia Pac, kl. 2t

wyróżnienie:

Wojciech Brunowski, kl. 1s

Mikołaj Głuszak, kl. 2s

Jan Łapka, kl. 2t

Łucja Markowicz, kl. 2 t

Matylda Pieniążek, kl. 2t

Dominik Szarwiło, kl. 2s

Hanna Kozak, kl.3s

Wiktoria Osmenda, kl. 3s

Marek Zawisza, kl.3s

Rafał Zawisza, kl. 3s

Maciej Boroń, kl.4s

Mateusz Maszczyński, kl. 4s

Julia Mycek, kl. 4s

Szymon Szewczuk, kl. 4s

 

XIV Krakowski Konkurs Recytatorski, etap rejonowy

wyróżnienie - Maja Bator, kl.2t

wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s

 

Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Tęcza 2017"

wyróżnienie - zespół teatralny "Cudaczki"

 

Międzyszkolny Konkurs Językowo  - Plastyczny "Język to najkrótsza droga do świata"

I miejsce  - Kornelia Mielniczek, kl. 2s

 

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Jana Twardowskiego"

I miejsce  - Maja Bator, kl. 2t

II miejsce - Martyna Trzcionka, kl. 4s

wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s

 

Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi"

I miejsce - Dominik Szarwiło. kl. 2s

II miejsce - Emil Dziubiński, kl. 1t

 

Ogólnoposki Konkurs "Alfik Matematyczny"

nagroda główna - Maciej Boroń, kl. 4s

wynik bardzo dobry:

Tomasz Blachura, kl. 2t

Barosz Golda, kl. 2t

Mikołaj Głuszak, kl. 2s

Łucja Markowicz, kl. 2t

Anna Mróz, kl. 2s

Zofia Pac, kl.2t

Marek Zawisza, kl. 3s

Rafał Zawisza, kl. 3s

wynik dobry:

Adam Brózda, kl. 2s

Kornelia Miekniczek, kl. 2s

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczne karteczki"

wyróżnienie - Dawid Grajczyk, kl. 4s

 

Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi", eliminacje rejonowe

III miejsce - Maja Bator, kl. 2t

III miejsce - Martyna Trzcionka, kl.4s

 

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję, czyli o Ks. Rodzaju i nie tylko"

II miejsce - Natalia Krupa, kl. 1t

 

VII  Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie

II miejsce - Wiktor Wypychowski, Marek Zawisza, Rafał Zawisza,  kl. 3s

1 procent baner

dziennik elektroniczny 2

Dzwonki

almaspei logo

Szkoła wspiera

Domowe Hospicjum

dla Dzieci

„Alma Spei”

Kalendarz

Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Stołówka szkolna

obiady

Kontakt

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
im. Świętej Joanny Beretty Molli

w Krakowie

ul. Stelmachów 137

31-349 Kraków

telefony:

sekretariat - 123 576 840

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  PEDAGOG
Tel. 574 37 78 53

 

Konto:

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej
31-152 Kraków ul. Pędzichów 13

29 8589 0006 0000 0030 6610 0707

Mapa dojazdowa