NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Zajęcia dodatkowe » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Rekrutacja » Dyżury liturgiczne

W NAJBLIŻSZYM CZASIE

  • KWIE Europejski Dzień Śniadania - Dzień Kolorowy
  • KWIE Test Umiejętności Trzecioklasisty - j.polski
  • KWIE Test Umiejętności Trzecioklasisty - matematyka
  • KWIE Dzień Patronki
  • MAJ Konkurs "Zuch" z języka angielskiego

KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

MINI MINI CRACOVIA MARATON

Zapraszam dzieci do biegowej rywalizacji podczas krakowskiego weekendu maratońskiego. Zmagania w 4 kategoriach: Szkrabusiów, Gagatków, Ancymonów i Urwisów rozpoczną się 21.04.2018 o godz 12.00 na Sta..


WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "W ŚWIAT BAŚNI BRACI GRIMM"

W Świetlicowym konkursie plastycznym "W świat baśni braci Grimm" wzięło udział 31 uczniów. Jury nagrodziło prace następujących osób: I miejsce zajęła Maja Pietrzyk z klasy IIIa; II miejsce zajęł..


ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W XIII EDYCJI KONKURSU WIEDZY "JAN PAWEŁ II - NASZ PAPIEŻ".

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – III do wzięcia udziału w XIII Edycji Konkursu wiedzy „Jan Paweł II – Nasz Papież”, który odbędzie się w dniach 17-24 maja 2018 r. Organizatorem konkursu jest Cen..


SUKCES TOMASZA BLACHURY Z KL. 3B

Miło nam poinformować, że Tomasz Blachura otrzymał wyróżnienie I stopnia w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Krakowie "Krakusek". Gratulujemy!!!..


EDUKACJA W PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ

W ostatnich dniach, między 9, a 16 kwietnia wszystkie klasy z naszej szkoły miały okazję udać się na wycieczkę do Puszczy Niepołomickiej. Pogoda nas rozpieszczała, a to sprzyjało zdobywaniu wiedzy. ..


PRZYJĘCIE UCZNIÓW DO KLASY 7 NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli w Krakowie przyjmuje uczniów do klasy 7 na rok szkolny 2018/2019 W roku szkolnym 2018/2019 planowane jest otworzenie dwóch kl..


SUKCES KLAS I-III W CYKLU KONKURSÓW "CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI"

Końcem marca uczniowie klas I-III brali udział w cyklu konkursów „Cudowny Świat Baśni” organizowanym przez Dom Kultury Podgórza w Krakowie. Konkursy obejmowały test wiedzy z baśni H.Ch.Andersena, kon..Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!
DYŻURY LITURGICZNE