szkoła podstawowa joanna mola

Wyniki konkursów


Wyniki 2019/2020



Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii i przyrody z sesji jesiennej OLIMPUS. Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata w sesji jesiennej
konkursu:

Zuzanna Pawelec – 5a
Karolina Kasperkiewicz – 5a
Bruno Łabiak – 5a
Kornelia Mielniczek – 5a
Wiktoria Osmenda – 6a
Hanna Kozak – 6a
Agata Grot – 6a
Hanna Piłat – 6b
Marek Zawisza – 6a
Martyna Samek – 6b
Rafał Zawisza – 6a



Wyniki konkursu na bożonarodzeniową kartkę świąteczną wykonaną techniką komputerową

Filip Walczowski - 3a
Aleksandra Marnik - 4a
Daniela Jakubiec - 1b



Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Natalia Charzewska  kl. 8a
Michał Gorzkowicz kl. 8a



Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST. Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie:

Karolina Kasperkiewicz – klasa 5a
Wiktoria Osmenda – klasa 6a
Joanna Zoła – klasa 8a
Natalia Charzewska – klasa 8a



Uczniowie zakwalifikowani do zawodów drugiego stopnia XV edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów Instytutu Matematycznego PAN 

Szymon Dziewoński z klasy 8a
Mateusz Maszczyński z klasy 7a
Stanisław Pawelec z klasy 8a
Mateusz Taranek z klasy 8a.



Wyniki konkursów tematycznych w roku szkolnym 2019/2020.  Do etapu rejonowego w Kuratoryjnych Konkursach Tematycznych zakwalifikowali się:

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020
 

Dziewoński Szymon z klasy 8a
Pawelec Stanisław z klasy 8a
Pomykała Piotr z klasy 7a
Pomykała Michał z klasy 7a
Woźniak Szymon z klasy 8a

 

Konkursu Tematycznego Od algorytmu do programu dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020

Dziewoński Szymon z klasy 8a
Grochot Miłosz z klasy 8a
Jóźkiewicz Leon z klasy 8a
Taranek Mateusz z klasy 8a
 

XXV Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” – konkurs tematyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniów branżowych szkół I stopnia

Książkiewicz Olaf 8a
Woźniak Szymon 8a



Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka
 

Kl.4

1. Bartłomiej Kras
2. Wojciech Brunowski
3. Róża Brzęk
4. Stanisław Zawadzki

Kl. 5

1. Mikołaj Głuszak
2. Tomasz Blachura
3. Zofia Pac
4. Karolina Kasperkiewicz
5. Łucja Markowicz

Kl. 6

1. Marek Zawisza
2. Rafał Zawisza
 



Wyniki konkursu "Bożonarodzeniowa Bombka"

Miejsce I:
Natalia Zych, kl. 4A

Miejsce II:
Natalia Kos, kl .5B

Miejsce III:
Szymon Cieraszewski, kl. 4A

Wyróżnienia:
Wiktor Mrowca, kl. 4B
Adam Piestrzyński, kl. 4B
Agata Grot, kl. 6A
Jakub Mycek, kl. 6B
Gabriela Musiał, kl. 1A

Nagroda Rady Rodziców:
Natalia Charzewska, 8A

 



Pierwszy etap konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020 za nami. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego:
Natalia Charzewska z klasy 8a
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Stanisław Pawelec z klasy 8a
Joanna Zoła z klasy 8a

 Małopolski Konkurs z Fizyki :
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Stanisław Pawelec z klasy 8a

Małopolski Konkurs Biologiczny:
Natalia Charzewska z klasy 8a
Michał Gorzkowicz z klasy 8a
Agata Grot z klasy 6a
Julia Janecka z klasy 8a
Olaf Książkiewicz z klasy 8a
Piotr Pomykała z klasy 7a
Joanna Zoła z klasy 8a

Małopolski Konkurs Matematyczny :
Maciej Boroń z klasy 7a
Paweł Dudziński z klasy 8a
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Hanna Kozak z klasy 6a

Piotr Pomykała z klasy 7a
Stanisław Pawelec z klasy 8a

 Małopolski Konkurs Chemiczny:
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Stanisław Pawelec z klasy 8a

Małopolski Konkurs Historyczny:
Mikołaj Sołtysik z klasy 8a

Małopolski Konkurs Geograficzny :
Julia Janecka z klasy 8a
Olaf Książkiewicz z klasy 8a
Piotr Radoń z klasy 8a

 



Szkolne eliminacje do konkursu: "I Bóg stworzył poezję...":

1 miejsce: Hanna Król kl. 3b

2 miejsce: Maria Kamińska, kl. 3b

3 miejsce: Piotr Kościelniak kl. 3b



X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję..."

Wyróżnienie - Hanna Król, kl. 3B



Konkurs czytelniczo-plastyczny „Tysiąc powodów, by czytać”

Klasy 1-2
I miejsce: Emilia Dziedzic - kl. 1a
Gabriela Musiał – kl. 1a

Wyróżnienie:

Zuzanna Jacukowicz – kl. 1a
Antonina Pacyna – kl. 1a

Klasy 3-4
I miejsce: Hanna Król – 3b
Zofia Noworyta – kl. 3b

Wyróżnienie:

Anna Fijałkowska – kl. 3a
Anika Kuźniar – kl. 3a
Zuzanna Mitka – kl. 3a

Kl. 5-6
I miejsce: Gabriela Góral – kl. 5a
Lena Kasprzyka – kl. 5a

Wyróżnienie:

Zuzanna Majda
Hanna Pieprzyk

 



Wyniki 2018/2019

 

WYNIKI Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER
 

Klasy 5
Kinga Nikiel - 6 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
Antoni Pietrzyk - 13 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
Anna Hetnał - 25 miejsce w województwie wynik dobry
 

Klasy 6
Maciej Fila - 5 miejsce w województwie wynik dobry
Maciej Boroń - 6 miejsce w województwie wynik dobry
Mateusz Maszczyński - 10 miejsce w województwie wynik dobry
 

Klasy 7
Szymon Dziewoński - 2 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
Natalia Charzewska - 7 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
 

Klasy 8

Wiktoria Machnik - 16 miejsce w województwie wynik dobry



Ogólnopolski Konkurs Jęzka Angielskiego ediPanda


Szymon Dziewoński Dyplom wyróżnienia – 7a
Stanisław Pawelec Dyplom wyróżnienia – 7a
Tomasz Blachura Dyplom wyróżnienia – 4b
Kinga Nikiel Dyplom wyróżnienia – 5b
Maria Leśnia Dyplom wyróżnienia – 5a
Michał Pietruszewski Dyplom laureata – 6a
Maciej Boroń Dyplom wyróżnienia – 6a



Ogólnopolski konkurs Języka Angielskiego English Ace

Klasy 4
WERONIKA WALCZYK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ZOFIA TRĄBIŃSKA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ZUZANNA MALOTA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
KORNELIA MIELNICZEK Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Klasy 5
WIKTORIA OSMENDA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
FILIP RUSEK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
MARIA LEŚNIAK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ANNA HETNĄŁ Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
WOJCIECH KRUPA Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
RADOSŁAW BRUNOWSKI Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
IGOR PUC Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Klasa 6

MACIEJ FILA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

MICHAŁ PIETRUSZEWSKI Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

JULIA MYCEK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

MATEUSZ MASZCZYŃSKI Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie 169 38 269 84,5 Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Klasa 7
SZYMON DZIEWOŃSKI Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
STANISŁAW PAWELEC Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ZOFIA BATKIEWICZ Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
MICHAŁ GORZKOWICZ Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
NATALIA CHARZEWSKA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
MIKOŁAJ SOŁTYSIK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
JOANNA ZOŁA Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Klasa 8

WIKTORIA MACHNIK

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w
konkursie

 



CYKL KONKURSÓW CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI I Test ze znajomości baśni i życiorysu H.CH. Andersena 

Maja Sawicka – kl.1b – wyróżnienie

Mikołaj Penar – kl.1b – wyróżnienie

Sonia Mielniczek – kl.1b - wyróżnienie

Liliana Urbanik – kl.3a – 1 miejsce

Maja Radziszewska – kl.3a – 1 miejsce

Róża Brzęk – kl.3a – 2 miejsce

Magdalena Brejta – kl.3a – 2 miejsce

Szymon Czaja – kl.3a – 3 miejsce

Maria Madurska – kl.3a – 4 miejsce

Aleksandra Marnik – kl.3a – 4 miejsce

Natalia Zych – kl.3a – 5 miejsce

Maja Bator – kl.4b – 2 miejsce 



   II Test ze znajomości powieści "Nasza mama czarodziejka"       

Maria Madurska – kl.3a – 1 miejsce

Patrycja Dziobek – kl.3a – 2 miejsce

Róża Brzęk – kl.3a – 3 miejsce

Maciej Zygmułka – kl.3a – 3 miejsce

Mikołaj Maszczyński – kl.3a – 4 miejsce

Aleksandra Marnik – kl.3a – 4 miejsce 



III Konkurs literacki „Niezwykłe przygody mojej mamy” w ramach cyklu konkursów „Cudowny świat baśni”   

Wojciech Brunowski – kl.3a – 2 miejsce

Franciszek Nowak – kl.3a – 3 miejsce

Magdalena Brejta – kl.3a – 3 miejsce

Aleksandra Marnik – kl.3a – wyróżnienie

Szymon Czaja – kl.3a - wyróżnienie

 



Międzynarodowy Konkurs informatyczny BALTIE 2019

Laureat : Szymon Dziewoński 7a

Międzynarodowy Konkurs informatyczny BALTIE

Stanisław Pawelec i Szymon Dziewoński z klasy 7a  z etapu domowego przez etap szkolny, wojewódzki dostali się do FINAŁU!

Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale :)!



Wyniki Konkursu Matematycznego KANGUR 2019!!! Lista nagrodzonych uczniów naszej szkoły:
Wynik bdb
1. Karolin Kasperkiewicz kl.4
2. Zofia Pac kl.4
3. Tomasz Blachura kl.4
4. Mikołaj Głuszak kl.4
5. Maciej Boroń kl.6
6. Mateusz Maszczyński kl.6
7. Szymon Dziewoński kl.7
Wyróżnienie
1. Wojciech Brunowski kl.3
2. Stanisław Zawadzki kl.3
3. Bartłomiej Kras kl.3
4. Łucja Markowicz k.4
5. Rafał Zawisza kl.5
6. Marek Zawisza kl. 5
7. Zuzanna Charzewska kl.5
8. Filip Rusek kl.5
9. Jakub Mycek kl.5
10. Radosław Brunowski kl.5
11. Julia Mycek kl.6
12. Stanisław Pawelec kl. 7
13. Natalia Charzewska kl. 7
14. Joanna Kostrzewska kl.8

Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy!



Wyniki sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpusek”
Tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpusek” z języka polskiego otrzymał:

Miejsce X -Piotr Kościelniak, klasa 2b

Tytuły laureatów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Olimpusek” z matematyki, otrzymali:

Miejsce I - Leon Różkowski, klasa 1b
Miejsce V - Jan Jagielski, klasa 1b
Miejsce VI- Sebastian Kucharski, klasa 1b
Miejsce IX – Bartłomiej Kras, klasa 3a
Miejsce XI – Juliusz Basiewicz, klasa 1a
Miejsce XI – Bruno Wosek, klasa 1b
Miejsce XIII - Franciszek Nowak, klasa 3a
Miejsce XIV - Wojciech Brunowski, klasa 3a
 



Wyniki wiosennej edycji OLIMPUS chemiczny

Staś Pawelec - tytuł laureata



Wyniki XII edycjii Ogólnopolskiego Konkursu Nauk

Przyrodniczych Świetlik

Nagrodę otrzymali następujący uczniowie:
Oliwia Pacuła – klasa1a
Leon Rożkowski – klasa 1b
Helena Sierdzińska – klasa 2a
Franciszek Godek – klasa 2b
Anna Tutka – klasa 2b
Tomasz Blachura – klasa 4b
Karolina Kasperkiewicz – klasa 4a
Wiktoria Osmenda – klasa 5a
Julia Mycek – klasa 6a

Wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie:
Juliusz Basiewicz – klasa 1a
Antoni Nowosad – klasa 1a
Antonina Zając – klasa 1a
Jan Jagielski – klasa 1b
Amelia Jasiówka – klasa 1b
Sonia Mielniczek – klasa 1b
Maja Sawicka – klasa 1b
Michał Hetnał – klasa 2a
Barbara Rychlak – klasa 2b
Piotr Wojewoda – klasa 2b
Magdalena Orlando – klasa 3b
Adam Pietrzyński – klasa 3b
Mikołaj Głuszak – klasa 4a
Bartosz Milczarek – klasa 4a
Agata Grot dziewczyna – klasa 5a
Marek Zawisza – klasa 5a
Rafał Zawisza – klasa 5a
Jakub Mycek – klasa 5b
Mateusz Maszczyński – klasa 6a
 



Wojewódzki Małopolski Konkurs Biologiczny

tytuł finalisty Katarzyna Kowalik i Małgorzata Kuglarz kl. 8a



Wyniki XII Małopolskiego konkursu Pięknego Czytania – etap szkolny

Klasy I-II
I m-ce Maksymilian Krzywiński kl. II b
II m-ce Zofia Noworyta kl. II b
III m-ce Hanna Król kl. II b
Anika Kuźniar kl. II b
Wyróżnienia: Juliusz Basiewicz kl. Ia, Mateusz Tutka kl. I a

Klasy III-IV
I m-ce Lena Bałos kl. III b
II m-ce Liliana Urbanik kl. III a
III m-ce Tomasz Orzeszek kl. III a
Wyróżnienie: Róża Brzęk kl. III a

Klasy V-VI
I m-ce Weronika Studnicka

Klasy VII – VIII
I m-ce Martyna Dębowska
Wyróżnienie: Joanna Zoła



Wyniki konkursu " W świecie dziadka do orzechów"

wyniki



Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursów kuratoryjnych

Małopolski Konkurs Biologiczny

- Katarzyna Kowalik 8a

- Małgorzata Kuglarz 8a



Małopolski Konkurs Geograficzny

- Olaf Książkiewicz 7a



"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w l. 1939 - 1948. W walce o wolną Polskę."

- Kinga Ciupak 8a

- Mikołaj Sołtysik 7a

Gratulujemy !!!



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

Klasa VII

Jędrzej Majcherczyk - 7 miejsce w województwie

wynik dobry



WYNIKI Ogólnopolskiego Konkursu z Języka AngielskiegENGLISH HIGH FLIER 2018

Klasy 5
Kinga Nikiel - 6 miejsce w województwie
wynik bardzo dobry

Antoni Pietrzyk - 13 miejsce w województwie

wynik bardzo dobry

Anna Hetnał - 25 miejsce w województwie

wynik dobry

Klasy 6
Maciej Fila - 5 miejsce w województwie

wynik dobry

Maciej Boroń - 6 miejsce w województwie

wynik dobry

Mateusz Maszczyński - 10 miejsce w województwie

wynik dobry

Klasy 7
Szymon Dziewoński - 2 miejsce w województwie
wynik bardzo dobry
Natalia Charzewska - 7 miejsce w województwie
wynik bardzo dobry

Klasy 8
Wiktoria Machnik - 16 miejsce w województwie wynik dobry

GRATULUJEMY SUKCESÓW ! ! !



 

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego konkursu Krakowska Matematyka przeszli:

Kl.4

1. Tomasz Blachura

2. Mikołaj Głuszak

3. Łucja Markowicz

4. Zofia Pac

Kl. 5

1. Hanna Kozak

2. Marek Zawisza

3. Rafał Zawisza

Kl. 6

1. Mateusz Maszczyński

2. Maciej Boroń

Etap wojewódzki odbędzie się w SP 89 im. Kornela Makuszyńskiego os. Piastów 34a, Kraków 31-624 o godzinie 13.00 i będzie trwał 75 min. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



 

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii i przyrody z sesji jesiennej OLIMPUS

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata w sesji jesiennej
konkursu:


Karolina Kasperkiewicz – klasa 4a
Wiktoria Osmenda – klasa 5a
Maciej Boroń – klasa 6a

Gratulujemy!!!

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają dyplom uznania. Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie.



 

Konkurs na kalendarz adwentowy w j. niemieckim

W tegorocznym czasie Adwentu odbył się w naszej szkole konkurs na wykonanie kalendarza adwentowego w j. niemieckim. Do okienek kalendarza można było włożyć karteczki ze słówkami lub zdaniami do przetłumaczenia na j. niemiecki lub j. polski, a wszystko to w tematyce świątecznej. Kalendarze w wykonaniu naszych uczniów były piękne i niepowtarzalne. Jury w składzie: p. Edyta Śliwa, p. Katarzyna Szczęśniak i p. Anna Łaskawiec
wyłoniło zwycięzców konkursu i przyznało nagrody następującym osobom:

Klasy 1-3:
1 miejsce: Tymoteusz C. kl. 2a
2 miejsce: Maja H., Zuzanna K., Natalia M. – kl. 3b
3 miejsce: Helena S., Anika K., Milena Ż. – kl. 2a Liliana U. – kl. 3a
Eryka K. – kl. 1b

Klasy 4-8
1 miejse: Zuzanna P. kl., 4a, Stanisław P. kl. 7
2 miejsce; Kamil J. kl. 5a
3 miejsce:1 Natalia K., Zuzanna M. – kl. 4b
Adam B., Bruno Ł. – kl. 4a
Franciszek B., Tomasz B. – kl. 4b

Pozostałym uczestnikom konkursu przyznano wyróżnienia.

Edyta Śliwa
Katarzyna Szczęśniak
Anna Czyż
Anna Łaskawiec



 

PROJEKT EDUKACYJNY „JAKI PIĘKNY JEST TEN ŚWIAT”
Wyniki konkursu plastycznego na plakat ekologiczny dla klas 1 – 3

1 miejsce
Maja Radziszewska
Natalia Zych
Patrycja Dziobek
Bartłoiej Kras
Maksymilian NajdeTomasz Orzeszek
(klasa 3a)

2 miejsce:
Anna Tutka
Julia Szynalik
Maria Kamińska
Piotr Kościelniak
(klasa 2b)

2 miejsce:
Julia Broś
Eryka Kasprzyk
Jakub Kras
Maja Sawicka
Matylda Wojciechowska
(klasa 1b)
3 miejsce:
Emil Dziubiński
Zuzanna Kula
Lena Bałos
Wiktor Głodek
Tobiasz Judka
(klasa 3b)

3 miejsce:
Jan Jagielski
Sonia Mielniczek
Bruno Wosek
Mikołaj Wójtowicz
Olga Zygmułka
(klasa 1a)




Wyniki konkursu literackiego„ Moje spotkanie z przyrodą”
(klasy 4 – 8)


1 miejsce
Julia Janecka kl. 7a
2 miejsce
Kinga Rogórz kl. 6a
3 miejsce
Zuzanna Pawelec kl. 4a



 

ALFIK MATEMATYCZNY

Dnia 21. listopada 2018 roku uczniowie z klas II – VIII wzięli udział w XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. Na szczególne wyróżnienie zasługują wyniki osiągnięte przez naszych uczniów:


Szymon Dziewoński z klasy 7, za zajęcie 1. miejsca w województwie i 6. w kraju oraz
zdobycia nagrody w postaci pobytu na Obozie Talentów 2019;
Marek Zawisza z klasy 5, za zajęcie 4. miejsca w województwie i 36. w kraju oraz zdobycia
nagrody w postaci pobytu na Obozie Talentów 2019;
 Stanisław Pawelec z klasy 7, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
Wojciech Brunowski z klasy 3, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Tomasz Blachura z klasy 4, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Maciej Boroń z klasy 6, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Rafał Zawisza z klasy 5, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Łucja Markowicz z klasy 4, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
Szymon Kumorek z klasy 7, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
Bartłomiej Kras z klasy 3, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Mateusz Maszczyński z klasy 6, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Mikołaj Głuszak z klasy 4, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Karolina Kasperkiewicz z klasy 4, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Filip Rusek z klasy 5, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Julia Mycek z klasy 6, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Piotr Kościelniak z klasy 2, za uzyskanie dobrego wyniku;
Zofia Noworyta z klasy 2, za uzyskanie dobrego wyniku.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w tej edycji.

Dla uczniów

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

przyroda z klasą