szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


WITAMY GOSCI Z PRZEDSZKOLI

WITAMY GOŚCI Z PRZEDSZKOLI

Czas kolędowania sprzyja wizytom. Tak było i u nas. Mieliśmy wielką przyjemność gościć w naszej szkole przedszkolaków i przedstawić im jasełka „Do Betlejem pospieszajcie” w wykonaniu grupy teatralnej „Cudaczki” . W środę, 30 stycznia przybyli do nas młodsi koledzy wraz ze swoimi  wychowawcami z domowego Przedszkola „Gaduś”, a następnego dnia  odwiedzili nas koledzy „zerówkowicze” z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy  Chrystusowej z siostrą Dyrektor Renatą i wychowawczyniami. Było bardzo miło, niektórzy nasi uczniowie to wychowankowie tego przedszkola, stąd entuzjastyczne powitania i chwile wspomnień.  Goście  obejrzeli naszą szkołę, odwiedzili pierwszoklasistów. Na pewno z niektórymi z nich spotkamy się 1 września w szkole, bo zamierzają zostać naszymi uczniami.

Zapraszamy do galerii 

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

 

przyroda z klasą