WITAMY GOSCI Z PRZEDSZKOLI

WITAMY GOŚCI Z PRZEDSZKOLI

Czas kolędowania sprzyja wizytom. Tak było i u nas. Mieliśmy wielką przyjemność gościć w naszej szkole przedszkolaków i przedstawić im jasełka „Do Betlejem pospieszajcie” w wykonaniu grupy teatralnej „Cudaczki” . W środę, 30 stycznia przybyli do nas młodsi koledzy wraz ze swoimi  wychowawcami z domowego Przedszkola „Gaduś”, a następnego dnia  odwiedzili nas koledzy „zerówkowicze” z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy  Chrystusowej z siostrą Dyrektor Renatą i wychowawczyniami. Było bardzo miło, niektórzy nasi uczniowie to wychowankowie tego przedszkola, stąd entuzjastyczne powitania i chwile wspomnień.  Goście  obejrzeli naszą szkołę, odwiedzili pierwszoklasistów. Na pewno z niektórymi z nich spotkamy się 1 września w szkole, bo zamierzają zostać naszymi uczniami.