Lekcja języka niemieckiego z Austriakiem Josefem Fischerem

W dniu 13.12.2018 nasza szkołę odwiedził Austriak Pan Josef Fischer. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy VII pod opieką nauczyciela języka niemieckiego Pani Edyty Śliwy. Uczniowie mieli okazję sprawdzić, jak dobrze znają już język niemiecki. Każdy z uczniów zadał Panu Fischerowi pytanie.
Mogliśmy dzięki temu lepiej poznać naszego gościa. Pan Fischer opowiedział uczniom o bożonarodzeniowych zwyczajach i obyczajach w Austrii. Uczniowie
byli bardzo aktywni i chętnie angażowali się w rozmowę z gościem, który został przez nich bardzo ciepło przyjęty. Tego dnia lekcja upłynęła uczniom bardzo szybko i przyjemnie. Były także zabawy i gry komunikacyjne. Uczniowie byli zaciekawieni tym, co mówił nasz gość i chętnie uczestniczyli w lekcji. Nasz gość był mile zaskoczony aktywnością i umiejętnościami językowymi nasz ych uczniów. Pan Fischer obiecał, że chętnie odwiedzi naszą szkołę raz jeszcze.