szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


ATRAKCYJNY MAJ W KLASACH 1- 3

Miesiąc maj zapowiedział się w naszej szkole niezwykle ciekawie. I taki również był… Rozpoczął się od bardzo ważnego wydarzenia, jakim była Pierwsza Komunia Święta trzecioklasistów. Kilka dni później, 11 maja br. uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich wzięli udział w wycieczce do Ogrodu Doświadczeń, podczas której mogli polisensorycznie poznawać otaczający nas świat oraz zjawiska w nim występujące. W drugiej połowie maja do naszej szkoły zawitała Pracownia As, która poprowadziła lekcję przyrodniczą o roślinach i warunkach potrzebnych do ich rozwoju oraz zorganizowała warsztaty tworzenia „Lasu w słoiku”. Przepiękne uczniowskie „lasy” stały się niezwykłym prezentem dla ukochanych mam naszych wychowanków. W ostatnim tygodniu maja dzieci z klas drugich i trzecich wypoczywały na zielonej szkole w Muszynie, natomiast pierwszoklasiści wybrali się na całodniową wycieczkę do Parku Miniatur „Świat Marzeń” i Warowni w Inwałdzie. Wszystkim wydarzeniom towarzyszyła piękna pogoda i niezwykła atmosfera!

Wycieczka Ogród Doświadczeń

Warsztaty "Las w słoiku"

Wycieczka do Inwałdu

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

     

     

    wakacje
    WAKACJE