Leśna przygoda w Lasku Witkowskiego

W dniu 7.10. 2021r. klasa  III B wybrała się na leśną przygodę do Lasku Witkowickiego. Poranek zapowiadał chłodny dzień, ale radość i pozytywna energia sprawiła, że uczniowie z dużym zaangażowaniem wyczekiwali rozpoczęcia trasy. Wycieczkę rozpoczęliśmy spacerem po leśnej błotnej ścieżce oraz wybudowaniem tamy na małym strumieniu. Klasa w zgrany sposób sprawnie i szybko poradziła sobie z tym zadaniem, które okazało cię bardzo ciekawym doświadczeniem. Następnie poszukiwanie leśnych stworzeń oraz oglądanie zmieniającej się jesienią przyrody okazało się dużym przeżyciem dla dzieci. Był czas na II śniadanie spędzone na hamakach rozwieszonych w lesie między drzewami, co przyniosło ogromną radość.  Na koniec dotarliśmy do miejsca, gdzie rozpaliliśmy ognisko, dzieciaki piekły grzanki, śpiewały piosenki i miały czas na wspólną zabawę na placu zabaw. To był dzień pełen niesamowitych doświadczeń i wrażeń.