szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Dobry start naszej reprezentacji w biegach sztafetowych

We wtorek, 28 września, reprezentacja naszej szkoły brała udział w międzyszkolnych zawodach w biegach sztafetowych na terenach Akademii Wychowania Fizycznego. Nasi uczniowie godnie reprezentowali Szkołę w ramach współzawodnictwa Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy brali udział w biegu sztafetowym 6x1000m. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła i każdy z zawodników włożył dużo zaangażowania i sił w bieg.

IV miejsce wśród krakowskich szkół zajęła reprezentacja młodszych dziewcząt z klas 4-6

VI miejsce zajęła reprezentacja młodszych chłopców z klas 4-6

V miejsce zajęła reprezentacja starszych chłopców z klas 7 i 8

XII miejsce zajęła reprezentacja starszych dziewcząt z klas 7 i 8

Reprezentantom naszej szkoły gratulujemy, dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

zdjęcia

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało