szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Zapisy na zajęcia dodatkowe

Szanowni Państwo,

zapisy na zajęcia dodatkowe odbywają się poprzez uzupełnienie formularzy dostępnych w poniższych linkach (aktywny dostęp we wtorek 07.09.2021 r. od godziny 15.00 do środy 08.09.2021 r. do godziny 20.00). Prosimy o uważne uzupełnienie danych osobowych dziecka oraz wybór zajęć dedykowanych konkretnym grupom wiekowym. W przypadku zapisu na więcej niż jedne zajęcia dodatkowe, należy każdorazowo wypełnić zgłoszenie.

Zapisy na zajęcia dodatkowe - klasy 4-8

Zapisy na zajęcia dodatkowe - klasy 1-3

Zapisy na zajęcia dodatkowe tj. Szkolne Koło Muzyczne "Allegro" kl. 1-8, Myślenie wizualne- narysuj to kl. 3 i 4 oraz Koło turystyczno- rowerowe kl. 3-8 odbywają się poprzez trzeci link.

Zapisy na zajęcia dodatkowe - klasy 1-8

Zapisy na zajęcia tj. Szachy oraz Step to dance kl. 1-3 odbywają się poprzez linki udostępnione na stronie organizatorów.

Poszczególne formy zajęć dodatkowych mają ograniczoną liczbę uczestników.

Ostateczne listy zakwalifikowanych uczniów na poszczególne zajęcia, będą utworzone w oparciu o kolejność zgłoszeń.

Listy zakwalifikowanych uczniów oraz listy zajęć z niewyczerpanym limitem miejsc zostaną udostępnione na drzwiach wejściowych w piątek (10.09.2021 r.). po godzinie 10.00. W przypadku zajęć, na które będą jeszcze wolne miejsca prosimy o zapis bezpośrednio u prowadzącego,

Zajęcia dodatkowe ruszają od poniedziałku 13.09.2021 r.

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez szkoły tańca - "Step to dance kl. 1-3" oraz "Taniec towarzyski kl. 1-3" i "Taniec nowoczesny kl. 4-8" rozpoczną się w październiku.

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało