Międzynarodowy Konkurs Duetów

Z radością informujemy, że uczeń klasy 3b Bruno Wosek wraz z koleżanką ze szkoły muzycznej – Julią zajęli II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Duetów z Harfą w kategorii A.
Do udziału w konkursie Bruno przygotowywał się cały rok szkolny pod kierunkiem Pani Barbary Rykiert.
Ze względu na zaostrzenie pandemii pierwszy etap konkursu odbył się jako Internetowy Festiwal Duetów z Harfą, natomiast 14 czerwca 2021 r.  w Katowicach w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia  zrealizowany został koncert laureatów Międzynarodowego Konkursu Duetów z Harfą , podczas którego Bruno wraz z Julią zaprezentowali swoją piękną grę na harfie.

Zachęcamy do posłuchania utworów finałowych wykonywanych przez Bruna w duecie.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!