SPOTKANIE Z PANEM FISCHEREM

Już niemal tradycją stały się lekcje przedświąteczne z Austriakiem, Panem Josefem Fischerem, który po raz trzeci wprowadził uczniów naszej szkoły w przedświąteczny klimat.
Spotkanie odbyło się 18.12.2020 z uczniami klasy 6b i miało na celu przybliżenie tradycji Świąt Bożego Narodzenia w Austrii i Niemczech.

Uczniowie obejrzeli prezentację przygotowaną przez Pana Fischera oraz mieli również okazję zadać naszemu gościowi kilka pytań dotyczących jego życia w Polsce i Austrii. Uczniowie porozumiewali się z Panem Fischerem oczywiście w języku niemieckim. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Dziękujemy Panu Fischerowi za poświęcony czas i podzielenie się z nami swoją fachową wiedzą.

Zapraszamy ponownie!
Uczniowie klasy VIb wraz z nauczycielem języka niemieckiego Panią Edytą Śliwą