!!! ZMIANA ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY !!! - 04.05 aktualizacja

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

1. Zgodnie z rozporządzeniem MEiN oraz zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS ( z dnia 4 maja 2021 r) , od 4 maja br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych na terenie całego kraju wracają  do nauki stacjonarnej w szkole.

2. Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).  3. Od 31 maja br. wszyscy uczniowie będą uczyć się już stacjonarnie w szkołach.

4. W szkole wracamy do dotychczasowej organizacji pracy: uczniowie uczą się w salach zgodnie z ich przydziałem i podziałem godzin, korzystają ze swoich szatni.

5. Uczniowie klas 1-3 wchodzą do szkoły i wychodzą z niej wejściem od strony szatni (stara szkoła).

6. Uczniowie pozostają w świetlicy w swoich salach, rodzice wywołują dzieci do wyjścia na dotychczasowych zasadach – poprzez domofony (kl. 2-3 od portierni, klasy 1 – stara szkoła).

7. Od 4 maja wznawiają działalność zajęcia dodatkowe na terenie szkoły dla uczniów klas 1-3, w tym zajęcia sportowe oraz basen.

8. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych, troskę o to, by do szkoły przychodziły tylko dzieci zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych.

9. Zajęcia dodatkowe klas 4-8 będą odbywać się na dotychczasowych zasadach, w formie zdalnej.

Marzena Kamuda