W oczekiwaniu na Nowy Rok Szkolny

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice,

Od pewnego czasu Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna potwierdza wzrost zakażeń koronawirusem w Krakowie i Małopolsce.

Sytuacja związana z przebiegiem epidemii jest dynamiczna, dlatego z uwagą zapoznajemy się z komunikatami publikowanymi przez instytucje nadzorujące pracę szkoły (w tym SANEPID, GIS, MEN, organ prowadzący), od których w dużej mierze zależeć będzie sposób prowadzenia zajęć w szkole w najbliższym czasie.

Według aktualnie obowiązujących wytycznych MEN, 1 września wszyscy uczniowie rozpoczną naukę tradycyjnie w systemie stacjonarnym na terenie szkoły.

Rozumiejąc w pełni niepokój Państwa spowodowany okolicznościami, w jakich rozpoczniemy zbliżający się nowy rok szkolny, pragnę zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby powrót naszych uczniów do szkoły był bezpieczny.

Dziękujemy bardzo Rodzicom  za zakup bezdotykowych dozowników do dezynfekcji rąk, które zostaną umieszczone przy drzwiach wejściowych do szkoły.

Jesteśmy na etapie dopracowywania obowiązujących w nowych warunkach pracy potrzebnych procedur, regulaminów , które przyczynią się do stworzenia jak najbardziej bezpiecznych warunków pobytu dzieci w szkole. Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu szkoły w roku szkolnym 2020/2021 zostaną Państwu przesłane przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Prosimy, aby wszystkie kontakty rodziców ze szkołą – wychowawcą, nauczycielami, sekretariatem – odbywały się telefonicznie , mailowo przez dziennik elektroniczny lub szkolny adres mailowy. Na podstawie zaleceń GIS do szkoły mają wstęp tylko uczniowie i pracownicy oraz osoby, które wcześniej umówiły się w sekretariacie telefonicznie lub mailowo.

Przypominamy , że przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk, a na jej terenie zasłonięcie nosa i ust.

Z wyrazami szacunku,

Grono Pedagogiczne