szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 

26 czerwca 2020 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. Był to nietypowy rok dla uczniów, rodziców i nauczycieli ze względu na ogłoszenie pandemii COVID-19 w całym kraju.
W związku z tym zakończenie roku szkolnego musiało mieć zupełnie inny niż w poprzednich latach przebieg.

Z uwagi na obowiązujące aktualnie przepisy w uroczystej mszy świętej wzięli udział: dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie klasy ósmej i ich rodzice, prezydium Rady Rodziców oraz przedstawiciele klasy siódmej. Po mszy świętej pożegnaliśmy kończącą naukę w naszej szkole klasę ósmą.

Absolwenci otrzymali świadectwa, dyplomy i zdobyte nagrody. Wyróżniający się wysokimi stopniami i wzorowym zachowaniem uczniowie wpisali się do złotej księgi, a ich rodzicom zostały wręczone listy gratulacyjne.

Uczniowie klas I-VII mieli możliwość uczestniczenia w zakończeniu roku szkolnego poprzez transmisję internetową, a ich świadectwa i nagrody wręczali wychowawcy i nauczyciele w wyznaczonych miejscach przed wejściami do szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w zakończeniu roku szkolnego za stosowanie się do obowiązujących procedur, co pozwoliło na bezpieczny przebieg uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości oraz prezentacji pożegnalnej dla klasy ósmej.

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

   

   

  wakacje
  Do wakacji pozostało

   

   

  piękna polska nasza cała

  przyroda z klasą