EGZAMIN ÓSMOKLASISTY JUŻ ZA NAMI  :)

Przez ostatnie trzy dni zmagaliśmy się z wielkim stresem, który spowodowany był egzaminami ósmoklasisty. Przebiegły one sprawnie, a środki bezpieczeństwa podczas epidemii zostały zachowane.
Dużym wsparciem w tych dniach byli dla nas nauczyciele, którzy cały czas dodawali nam otuchy.

Tegoroczny egzamin z polskiego był oparty na lekturze „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza, pojawiły się też takie utwory jak „Artysta” S. Mrożka i „Latarnik” H. Sienkiewicza.
Drugiego dnia pisaliśmy matematykę. Mieliśmy dużo obaw związanych z typami zadań, które mogą się pojawić, ale gdy otrzymaliśmy arkusze, emocje opadły i wszystkie z nich okazały się na miarę naszych możliwości.
Trzeciego, ostatniego dnia przyszła kolej na język obcy: większość z nas zdecydowała się zdawać angielski, natomiast Piotr wybrał język niemiecki. Cieszymy się, że mamy to już za sobą.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom za wsparcie i przygotowanie nas do tego egzaminu.

Uczniowie kl.8