szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Witamy pierwszoklasistow

W poniedziałek 8.06.2020r. oraz we wtorek 9.06.2020r. spotkaliśmy się z naszymi przyszłymi pierwszoklasistami, którzy od września dołączą do grona uczniów naszej szkoły. Ze względu na obecną sytuację wywołaną epidemią, powitania odbywały się w dwa dni z podziałem na klasy. Miejscem naszego spotkania był kościół p.w. Chrystusa Odkupiciela Człowieka, gdzie mogliśmy każde spotkanie rozpocząć od wspólnej modlitwy, którą poprowadził ks. Rafał – prefekt naszej szkoły. Z pomocą ciekawych rekwizytów, ks. Rafał zachęcał dzieci do wzrastania w wierzę i mądrości. Przyszłych uczniów oraz rodziców ciepło przywitała Pani Dyrektor oraz przekazała najważniejsze informację. Dzieci z rąk Pani Marii Druzgała, która będzie wychowawczynią klasy I b, odebrały maskotki, które mają im towarzyszyć w początkach przygody ze szkołą. Rodzicom została przekazana niezbędna wiedza, pomocna w przygotowaniu dziecka do rozpoczęcia nauki w klasie I. Cieszymy się, iż mimo wielu obostrzeń mogliśmy się spotkać i czekamy na Was już we wrześniu.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

   

   

  wakacje
  Do wakacji pozostało

   

   

  piękna polska nasza cała

  przyroda z klasą