Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny - ważna informacja

Szanowni Państwo,

Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Dzwonek.pl.

Pod koniec tygodnia zostaną przekazane wszystkim, zapisanym uczestnikom konkursu loginy i hasła potrzebne do rozpoczęcia pracy na platformie Dzwonek.pl.

Zadaniem uczestnika będzie zalogowanie się na platformie i uzupełnienie swoich danych. Następnie w odpowiednim dniu i o właściwej godzinie z poziomu swojego konta pobranie i wykonanie testu. Ze względu na charakter konkursu w tym roku, czas pracy z testem zostaje wydłużony do 90 minut.

Aby umożliwić przećwiczenie nowej formuły konkursu, przed konkursem właściwym przeprowadzony będzie konkurs próbny. Konkurs próbny jest nieobowiązkowy.

W poniższych tabelkach znajdziecie Państwo informacje o terminach przeprowadzania konkursu próbnego i właściwego oraz wykaz kategorii wiekowych.

Szczegółowe informacje na temat daty i godziny konkursów a także loginy i hasła zostaną wysłane do zapisanych uczestników konkursu poprzez dziennik elektroniczny.

Instrukcję logowania się uczestnika na platformie Dzwonek.pl oraz więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Państwo w poniższym linku.

Szkolni koordynatorzy konkursu-

Joanna Mruk