IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

28.02.2020 swoje rozgrywki w II semestrze rozpoczęły uczennice klas 7 i 8. W pierwszej kolejności dziewczynom przyszło rywalizować z innymi szkołami w piłkę ręczną. Zawodniczki Naszej Szkoły po zaciętych pojedynkach musiały uznać wyższość rywalek.

Dziewczęca reprezentacja Naszej Szkoły zaznaczyła również swoja obecność podczas Mistrzostw Krakowa w Siatkówce, rozgrywanych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

We wtorek 3.03.2020 do rozgrywek po przerwie zimowej wrócili chłopcy, którzy sprawdzili swoje siły na tle innych szkół rozgrywając zawody w Piłkę Ręczną. Zawodnicy KSP Joanny wyszli zwycięsko z pojedynku ze szkołą SP 164, a lepszy od Naszych chłopców okazał się pretendent do zdobycia Mistrzostwa Krakowa czyli SP 85.

Po kilku dniach wytchnienia (10.03.2020) uczniowie ze Stelmachów udali się ponownie na parkiet hali sportowej przy ul. Ptaszyckiego 6, aby rozegrać spotkania w ramach Mistrzostw Krakowa w Siatkówce.

Zawodnikom Naszej Szkoły niestety nie udało się awansować do dalszego etapu tych rozgrywek.

Dziękujemy Zawodniczką i Zawodnikom za determinację chęć i zaangażowanie w działalność sportową Naszej Szkoły.

Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Filip Ścieżka