szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Szkolne eliminacje do X Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Bóg stworzył poezję

Szkolne eliminacje do X Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „I Bóg stworzył poezję… O Księdze Rodzaju i nie tylko” W środę, 8 listopada br., w naszej Szkole odbyły się eliminacje do X Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „I Bóg stworzył poezję… O Księdze Rodzaju i nie tylko”. Zadaniem uczniów było przygotowanie do recytacji wiersza o Janie Pawle II oraz fragmentu Ewangelii św. Marka. Pomimo niełatwego repertuaru, uczniowie biorący udział w eliminacjach reprezentowali bardzo wysoki poziom. Niezmiernie miło nam poinformować, że dwie uczennice z klasy 3b – Maria Kamińska i Hanna Król zostały wybrane do reprezentowania naszej Szkoły w kolejnym etapie konkursu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów!
Aleksandra Pancerz, Katarzyna Tatara

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

przyroda z klasą